Yalnız Kurt Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Yalnız Kurt Dizisinde Sürpriz Ayrılık
Atv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve ikinci sezonunda olan Yalnız Kurt dizisinde Harun Karacabey karakterini canlandıran Altan Gördüm diziye veda ediyor.

Atv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve ikinci sezonunda olan Yalnız Kurt dizisi kendine has bir seyirci kitlesi toplamış durumda. Her ne kadar reytinglerde günün diğer yapımlarına kıyasla daha düşük oranlarda reyting alsa da Atv tarafından devam ettirilen ve yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği dizi de Türkiye’de yaşanan karanlık olaylara ve yapılanmalara değiniliyor. Bu odaklarla mücadele eden bir ekibin hikayesini anlatan dizi usta oyuncuları kadrosunda bulunduruyor. Yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun’un oturduğu ve Murat Koca ile Ali Alper Erze’nin hikayesini ve senaryosunu kaleme aldığı Yalnız Kurt dizisinde önümüzdeki bölümde büyük bir ayrılık yaşanacağı haberi kulislerde konuşulmaya başlandı. Dizinin ağır toplarından biri olan ve seyircinin de çok sevdiği Harun Karacabey karakterini canlandıran usta isim Altan Gördüm’ün hikaye gereği diziye veda edeceği öğrenildi.

Altan Gördüm Yalnız Kurt’a Veda Ediyor

Osman Sınav tarafından yapımcılığı yapılan ve ikinci sezonunda olan Yalnız Kurt dizisinde sürpriz ve şoke edici bir ayrılık yaşanıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide iki sezondur yer alan ve Harun Karacabey karakteriyle dizinin ağır toplarından olan başarılı ve usta oyuncu Altan Gördüm diziye veda ediyor. Hikayesi bittiği için diziden ayrılacağı öğrenilen Altan Gördüm’ün diziden ayrılması sevenlerini ve dizi takipçilerini de üzdü. İkinci sezonunda olan ve Cuma akşamları yayınlanan diziler arasında yer alan Yalnız Kurt bu sezon beklenen reytinglere ulaşamıyor. Zaman zaman ilk on içine dahi girmekte zorlanan dizi ile ilgili final iddiaları da gündeme geliyor. Ancak Atv yönetimi dizinin devam etmesini istiyor. Osman Sınav tarafından yapımcılığı yapılan dizi karanlık odakların ülke içinde yaptığı eylemleri ve planları anlatıyor ve bu yapılarla mücadele ediyor.

Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Osman sınav tarafından hazırlanan Yalnız Kurt dizisinde birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda, Cihan Ünal (Davud), Altan Gördüm (Harun Karacabey), Hasan Denizyaran (Altay), Jessica May (Meryem), Murat Han (Doğan), Kürşat Alnıaçık Viking), Yaprak Medine (Mira) gibi isimler yer alıyor. Dizi her hafta Cuma akşamları saat 20.00’da Atv’de ekrana geliyor.

09-12-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar