Yanık Ülke dizisine yeni oyuncular

Yanık Ülke dizisine yeni oyuncular
Yeni sezonda Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve başrolünde Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı Yanık Ülke dizisine yeni oyuncular katıldı.

Yaz sezonu dizilerinin yayına başlamasıyla birlikte yapımcı şirketler ve televizyon kanalları şimdi de yeni yayın döneminin dizileri için kolları sıvamış durumda. Yapım şirketleri birbirinden iddialı yapımların hazırlıklarını başlatırken kanallarda şimdiden bu yayınları beklemeye başladı. Eylül yayın döneminde Fox Tv ekranlarında yayınlanması beklenen projelerden biri olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan Yanık Ülke adlın dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Başrolünde Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan başrolü paylaşıyor. Üç farklı ülkede çekimleri yapılacak olan ve bir aşk ve dram dizisi olarak kodlanan Yanık Ülke’nin oyuncun kadrosuna birbirinden ünlü oyuncular katılmaya devam ediyor. Yakın zamanda senaryo okumaları başlayacak olan ve ardından sete çıkması planlanan dizinin eylül ayında Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşacağı ve kanalın iddialı yapımlarından biri olacağı belirtiliyor.

Yeni Oyuncular Katılıyor

Süreç Film tarafından hazırlanan Yanık Ülke adlı dizinin çalışmaları hızla devam ediyor. Şu sıralar yoğun şekilde oyuncu kastı için çalışılan dizinin 21 Temmuz’da okuma provalarının yapılacağı öğrenildi. Bir aşk hikayesini anlatacak dizide tesadüfler sonrası tanışan Sevda ile Kerem’in Türkiye’ye kadar uzanacak ve türlü sınavlardan geçecek büyük aşkının hikayesi ele alınıyor. Dizinin kadrosuna pek çok oyuncu katılırken son olarak kadroya ünlü oyuncular Aslı İçözü Dilber karakteriyle, Arzu Gamze Kılıç Nüzhet karakteriyle ve Betül Çobanoğlu ise Perihan karakterine hayat verecek. Dizinin yan cast seçimleri devam ediyor.

Yanık Ülke oyuncuları

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ev eylül yayın döneminde ekrana gelmesi beklenen Süreç Film imzalı Yanık Ülke için çalışmalar hızlandırıldı. En geç ağustos ayı başında sete çıkması planlanan dizinin yönetmen koltuğunda Benal Tairi yer alırken dizinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. halen oyuncu kadrosuna yeni isimlerin katıldığı Yanık Ülke’nin oyuncuları arasında, Serkan Çayoğlu, Ayça Ayşin Turan, Gonca Vuslateri, Sanem Babi, Nazlı Bulum, Çınar Yükçeker, Arzu gamze Kılıç, Aslı İçözü ve Betül Çobanoğlu yer alıyor. Yeni yayın döneminin en çok merak edilen yapımlarından biri olan ve Fox Tv’nin en çok güvendiği yeni projelerin başında gelen yanık Ülke’nin hikayesi yabancı bir ülkede başlayacak ve Türkiye’de devam edecek.

07-07-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar