Yasak Elma 129. bölüm izle

Yasak Elma 129. bölüm izle
Yasak Elma 129. bölüm izle; Yasak Elma 31 Ocak Pazartesi akşamı Fox Tv ekranında olacak. Yasak Elma 129. bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Ekranın en uzun soluklu dizilerinden biri olmayı başaran Yasak Elma yeni bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Yasak Elma 129. bölüm izlemek isteyenler ise fenomenleşen dizi için internet aramalarını sıklaştırdı. Yasak Elma 129. Bölümde neler olacak? Yıldız ve Ender'in yeni planları neler? Yasak Elma 129. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yasak Elma 129. bölüm ful hd izle!

Yasak Elma 129. bölüm tek parça izle

Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma 129. bölüm bu akşam seyirciyle buluşuyor. Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay, Murat Aygen, Melisa Doğu, Ece Dizdar, Barış Aytaç, Vildan Atasever gibi birçok oyuncunun yer aldığı Yasak Elma 5. Sezonuyla ekrana gelmeye devam ediyor. Ekranın uzun soluklu dizilerinden olan Ysak Elma her bölümüyle çok konuşuluyor. Değişen oyuncu kadrosu ve senaryosuna rağmen başarısından ödün vermeyen Yasak Elma 129. Bölümle seyircisiyle buluşacak. Fox Tv'de pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma yine dikkat çekecek bir bölümle geliyor. Yasak Elma 129. bölüm izlemek için yukarıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yasak Elma 129. bölüm özeti

Yasak Elma 129. bölüm izle; Yasak Elma yeni bölümde hem kızacak hem de yaşananlara yine çok şaşıracaksınız. Yasak Elma 129. Bölüm izlerken Yıldız ve Doğan'ın sürpriz evliliğini yankıları sürüyor olacak. Yıldız ve Doğan bu evlilikle şimşekleri üzerlerine çekmiştir. Ender uğradığı ihaneti asla affetmeyecek ve bunun intikamını alacaktır. Öte yandan Doğan'ın evinde beklenen Yıldız ve Kumru savaşı da alevlenmiştir. Yıldız ve Kumru'nun çekişmesi zaman zaman komik anlar yaşatacak. Öte yandan Ender ise kendisine yeni bir yandaş aramaktadır. Ender Yıldız ve Doğan'dan intikamını nasıl alacak? Yıldız ve Kumru arasında neler yaşanacak? Yasak Elma 129. bölüm izlerken dolu dolu sahnelerle yine çok eğlenceli zaman geçireceksiniz. Yasak Elma 129. bölüm izlemek için bağlantıya tıklayın… İyi seyirler.

31-01-2022
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar