Yasak Elma 82. Bölüm izle!

Yasak Elma 82. Bölüm izle!
Yasak Elma dizisi son günlerde diziden ayrılacaklar isimlerle gündemde. Sevilen dizinin yeni bölümü ise bu akşam yayınlanıyor. Yasak Elma 82. Bölüm izle!

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. Yasak Elma son günlerde diziden ayrılacağı iddia edilen isimlerle de gündemde. Yasak Elma da Halit karakterini canlandıran başrol oyuncusu Talat Bulut'un diziden ayrılacağı ise gündeme bomba gibi düşmüştü. Tüm iddialar sürerken Yasak Elma yeni bölüm bu akşam ekranda olcak. Yasak Elma 82. Bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yasak Elma 82. Bölüm canlı izle!

Yasak Elma 82. Bölüm canlı izle!

Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cevadzade ve Talat Bulut gibi isimlerin başrolde olduğu Yasak Elma dizisi her pazartesi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Fox Tv'de yayınlanan Yasak Elma'nın son bölümü ise yine çok konuşulacak. Medyapım projesi olan Yasak Elma güçlü oyuncu kadrosu ve entrikalarla dolu senaryosuyla seyircinin keyifle izlediği yapımlardan. Yoğun ilginin reytinglere de yansıdığı Yasak Elma'da yaşanacağı iddia edilen değişiklikler ise dizinin yönünü belirleyecek. Senaryo gereği diziden ayrılacağı öğrenilen oyuncular Talat Bulut, Barış Kılıç, Gökhan Alkan, Doğaç Yıldız, Buse Buçe Kahraman oldu. Yasak Elma 5 oyuncusuyla yollarını ayırmayı planlarken heyecan dolu yeni bölümüyle ekranda olacak. Yasak Elma 82. Bölüm full HD canlı izle!

Yasak Elma 82. Bölümde neler olacak?

Bir yandan Yıldız ve Ender'in tartışması diğer yandan Ender'in intikam yeminlerinin havada uçuştuğu son bölümün ardından Yasak Elma çok konuşulacak yeni bölümüyle yine ekranda olacak. Yıldız ve Halit'in düğün hazırlıkları devam ederken diğer yandan Halit Yıldız ve Kerim ilişkisi hakkında delil bulmaya çalışmaktadır. Halit'in planları oğlunun velayetinş almak üzerinedir. Halit ne yapacağını bilemezken ona gizli bir el yardım önerisinde bulunuyor. Halit'in bu kararı vermsi hiç de kolay olmayacaktır. Yıldız ve annesi Asuman ise her şeyden habersiz bir an önce nikah gününün gelmesini bekliyor. Heyecan dolu Yasak Elma yeni bölüm bu akşam Fox Tv ekranlarında. Yasak Elma 82. Bölüm canlı izle!

26-10-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar