Yasak Elma Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Yasak Elma Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu
Başrollerde usta oyuncu Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz’ın rol aldığı Yasak Elma dizisi yayın tarihini açıkladı.

Dram Komedi türünde dört sezondur ekranlarda yerini korumayı başaran dizi Yasak Elma çok kısa süre sonra beşinci sezonu ile seyircisi ile buluşacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt Murat Öztürk ve Ece Erdek Koçoğlu’nun bulunduğu güçlü yapımda başarılı başrol oyuncuları ile birlikte güzel bir projeye imza attılar.

Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz’ın başrollerde yer aldığı Yasak Elma beşinci sezonda ne zaman ekranlarda olacağını açıkladı. FOX TV’nin özlenen dizisi Yasak Elma’nın yayın tarihi için yapılan tahminler tuttu. Beşinci sezon ile ekranlara dönmeye hazırlanan Yasak Elma setinde yoğun çalışmalar devam ediyor.

Entrikaları ile sevilen dizi Yasak Elma ekranlara dönüş tarihini açıkladı. Yasak Elma beşinci sezonda Pazartesi akşamları saat 20.00’de 13 eylülden itibaren yeni bölümleri ile seyircisi ile birlikte olacak. Dizi ekibinden ayrılan isimlerin yerine gelen oyuncular ile hikayenin devam eden sürecinde farklı senaryolar izlenecek. Diziye yeni katılan oyunculardan bir diğer isim Mehmet Ali Erbil’in, kızı Yasmin Erbil oldu. Fox TV’de yeni sezonu ile devam edecek olan Yasak Elma’nın fragmanı yayınlandı. Yasak Elmanın beşinci sezona ait ilk fragmanda oyuncuların imaj değişiklikleri gözden kaçmadı. Dizide Rol alacak olan Murat Aygen ve Biran Damla Yılmaz’ın yeni imajları dikkat çekti.

Başarılı oyuncu Murat Aygen 2013 yılında yayınlanmaya başlayan Medcezir dizisindeki Faruk Beylice karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştı.  İstanbullu Gelin dizisinde Can karakteri ile farklı bir renk katarak sonrasındaki projelerinde başarılarını kariyerine ekleyerek oyunculuk hayatına devam eden Aygen son projesi  Mucize Doktor’da göstermiş olduğu performansı ile gözde olmayı başardı. Murat Aygen Yasak Elma dizisinde Doğan karakterine hayat vererek ekipte yer alacak.  

Yasak Elma ekibinden ayrılan isimlerin yerine projeye dahil olan isimler dizinin gidişatında büyük rol oynayacak. Başarılı genç oyuncu da hikayede önemli rol oynaması bekleniyor. Biran Damla Yılmaz Kırgın Çiçekler dizisinin Başrolünde hayat verdiği Eylül karakteri ile hafızalara kazındı. Oyunculuk başarısını göstermeyi başaran genç oyuncu Biran Damla Yılmaz Yasak Elma dizisinde Kumru karakterine hayat verecek.

Yasak Elma FOX TV’de 13 Eylül pazartesi günü itibari ile yeni oyuncu kadrosu ve hikayesi ile ekranlarda seyirci karşısına çıkacak.

06-09-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar