5 Eylül Pazar Reyting Sonuçları

5 Eylül Pazar Reyting Sonuçları
5 Eylül Pazar 2021 reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC reyting kategorilerinde dünün en çok izleneni hangi yapım oldu?

5 Eylül 2021 Pazar reyting sonuçları Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından açıklandı. Yayımlanan verilerle birlikte dün ekrana gelen tüm televizyon yapımlarının izlenme istatistikleri ortaya çıkmış oldu. Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandı? Yayınlanan programlar reyting kategorilerinde hangi sırada yer aldı? Dünün reyting sonuçlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

5 EYLÜL 2021 PAZAR REYTİNGLERİNDE HANGİ DİZİ VE PROGRAMLAR YARIŞTI?

Dünün en çok merak edilen konularından biri de pazar dizileri oldu. Pazar akşamı prime time'da yeni bölümüyle yayınlanan tek dizi Atv'de yayınlanan 'İkimizin Sırrı' dizisi oldu. Tv8'de ise 'MasterChef Türkiye' yeni bölümüyle ekrana geldi. Diğer televizyon kanalları sinema filmi ve programlara yer verirken günün en çok izlenen yapımı merak ediliyor ve araştırılıyor. İşte 5 Eylül 2021 Pazar reyting sonuçları.

TOTAL GRUBU İLK 10 SIRALAMA

Total reyting sıralamasında dün en çok izlenen program tv8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye' oldu. Listenin ikinci sırasında Gülbin Tosun'un sunumuyla ekrana gelen 'Fox Ana Haber Hafta Sonu' yer aldı. Üçüncü sırada başrolünde Kemal Sunal'ın yer aldığı 'Kibar Feyzo' filmi üçüncü sırada yer alırken, atv'de yayınlanan 'İkimizin Sırrı' dizisi günü dördüncü sırada tamamladı. Listenin beşinci sırasında ise Kanal D'de yayınlanan sinema filmi 'Çember Yolun Sonundaki Kız' yer aldı. 

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8
2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 KIBAR FEYZO (T.S) SHOW TV
4 IKIMIZIN SIRRI ATV
5 CEMBER YOLUN SONUNDAKI KIZ (T.S) KANAL D
6 SHOW ANA HABER SHOW TV
7 NESELI GUNLER (T.S) SHOW TV
8 HAVA DURUMU KANAL D
9 VIZONTELE (T.S) STAR TV
10 KAFALAR KARISIK (T.S) FOX

AB GRUBU İLK 10 SIRALAMA

AB reyting sıralamasında da günün en çok izlenen yapımı tv8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye' oldu. Total'de olduğu gibi AB kategorisinde de ikinci sırada 'Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu' yer aldı. Listenin üçüncü sırasında atv'de yayınlanan 'İkimizin Sırrı' dizisi yer aldı. Dördüncü sırasında Kanal D'de yayınlanan 'Çember Yolun Sonundaki Kız' filmi, beşinci sırasında ise 'Neşeli Günler' filmi yer aldı.

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8
2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 IKIMIZIN SIRRI ATV
4 CEMBER YOLUN SONUNDAKI KIZ (T.S) KANAL D
5 NESELI GUNLER (T.S) SHOW TV
6 VIZONTELE (T.S) STAR TV
7 669.ELMALI YAGLI GURESLERI FINAL DMAX
8 KAFALAR KARISIK (T.S) FOX
9 KIBAR FEYZO (T.S) SHOW TV
10 SHOW ANA HABER SHOW TV

NOT: Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlanması yasaklandığı için sadece ilk 10 sıralamayı paylaşabiliyoruz.

 

06-09-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar