Yasak Elma'nın yeni Lila'sı belli oldu!

Yasak Elma'nın yeni Lila'sı belli oldu!
Tarih: 2019-07-12
Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'dan Ayşegül Çınar'ın ayrılması üzerine Lila karakterini kim devralacak? Dizinin yeni Lila'sı Buçe Buse Kahraman kimdir?

Fox TV ekranlarında pazartesi akşamları seyircisiyle buluşan dizi Yasak Elma nefes kesen bir sezon finaliyle ekranlara ara verdi. Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut ve Eda Ece gibi isimlerin paylaştığı dizide sezon finaline yaklaşırken Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade gibi başarılı oyuncular kadroya eklenmiş başrol oyuncuları Onur Tuna ve Sevda Erginci diziden ayrılmıştı. Daha sonra Ahmet Kayakesen, Ege Kökenli ve Ayşegül Çınar gibi isimlerin de veda ettiği diziye şimdi ise yeni bir isim eklendi. Lila karakterini canlandıran Ayşegül Çınar'ın ayrılması üzerine karakterin hikayeden çıkacağı tahmin ediliyordu fakat oyuncu değişikliğine gidildi. Dizinin yeni Lila'sı belli oldu!

AYNI KARAKTER FARKLI OYUNCU

Hikayeye kaldığı yerden devam eden Lila karakterini genç oyuncu Buçe Buse Kahraman devralıyor. Son olarak, geçtiğimiz sezon final yapan Çarpışma dizisinde yer alan oyuncu şimdi ise Yasak Elma'da Halit Argun'un (Talat Bulut) kızı Lila karakterine hayat verecek. 3.sezonunda Yasak Elma kadrosuna katılan Kahraman, Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Barış Kılıç ve Nesrin Cavadzade gibi başarılı oyuncularla oynama şansı elde edecek. 

BUÇE BUSE KAHRAMAN KİMDİR?

Buçe Buse Kahraman 1996 yılında İstanbul'da doğmuştur. Üniversite eğitimini İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında vizyona giren Kötü Çocuk filminde yaşamıştır. Daha sonra Ay Yapım imzalı aksiyon dizisi Çarpışma'da mafyaya muhbirlik yapan komiser Meltem karakterini canlandırarak Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak, Erkan Can ve Elçin Sangu gibi isimlerle oynamıştır. Dizinin 9.bölümünde Adem (Furkan Kalabalık) tarafından vurularak öldürülmüştür. Buçe Buse Kahraman şimdi ise Fox TV ekranlarında Yasak Elma dizisinde rol alacak Argun Ailesinin kızı Lila Argun karakterini canlandıracaktır. 

TRT 1 izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Show Tv izle
Yorumlar