Şok!Buçe Buse Kahraman Yalı Çapkını’na veda etti

Disney + kanalında yayınlanacak olan Gri dizisi ile görüşmelerde bulunan Kahraman’ın burada nasıl bir performans sergileyeceği şimdiden merak konusu oldu.

Buçe Buse Kahraman’dan yeni proje

Son dönemin başarılı oyuncularından biri olan genç ve güzel yıldız Buçe Buse Kahraman Cem Karaca’nın Gözyaşları adlı filmle anlaştı.

Buçe Buse Kahraman Dava Açıyor

Star Tv ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin sevilen oyuncusu Buse Buçe Kahraman kendisine hakaret eden seyircilere dava açmaya hazırlanıyor.

Yalı Çapkını’nın Pelin’i Buçe Buse Kahraman’ın menajerinden önemli açıklamalar

‘’metres!’’ yakıştırmasının yapılması, torpilli” gibi çirkin ifadelerini kullananlara, insanlığını kaybedenlere karşı her türlü hukuki savaşı vereceğimizin bilinmesini istiyorum.”

Yalı Çapkını’nda Pelin’in annesi Zerrin’i oynayan Toprak Sağlam kimdir?

Toprak Sağlam Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü 1. likle bitirdi. Gitar çalmayı, şarkı söylemeyi sevmekte olup, müzikle uğraşı devam etmektedir.

Yalı Çapkını Dizisine Flaş Bir Oyuncu ‘Buçe Buse Kahraman’ Dahil Oldu

Star TV’nin OGM Pictures imzalı Afra Saraçoğlu’lu Yalı Çapkını’dizisine flaş bir isim dahil oldu. Merakla beklenen dizinin yeni oyuncusu kim hangi role hayat verecek işte detaylar…

Yasak Elma’nın Lila’sı Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinde

Yasak Elma Dizisinin genç ve başarılı oyuncusu Lila karakterini canlandıran Buçe Buse kahraman Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi kadrosuna dahil oldu!

Yasak Elma’da Yaprak Dökümü Sürüyor!

Fox Tv’nin yüksek reytingli dizisi Yasak Elma’da peş peşe yaşanılan ayrılıklar dizide neler oluyor sorusunu gündeme getirdi. Tam da bu sırada bir oyuncu daha diziden ayrıldı!

Yasak Elma’da Bir Ayrılık Daha!

Yasak Elma’dan bir oyuncu daha ayrılıyor. Son günlerde peş peşe ayrılıkların yaşandığı diziden Lila karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman’da ayrılıyor.

Yasak Elma’da Lila (Buçe Buse Karaman) kimdir?

Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisi 47. bölümüyle final yaptı. Sürpriz bir final yapan dizide Lila karakterini oynayacak Buçe Buse Kahraman kimdir?

Yasak Elma'nın yeni Lila'sı belli oldu!

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'dan Ayşegül Çınar'ın ayrılması üzerine Lila karakterini kim devralacak? Dizinin yeni Lila'sı Buçe Buse Kahraman kimdir?