Yasak Elma’da Sürpriz Ayrılık! Hangi İki Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılıyor?

Yasak Elma’da Sürpriz Ayrılık! Hangi İki Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılıyor?
Fox Tv’nin başarılı dizilerinden Yasak Elma’da şok gelişme! Dizinin iki başarılı ve başrol oyuncusu diziye veda ediyor. İşte detaylar!

Son dört sezona damga vuran dizilerden biri olan Fox Tv’nin pazartesi akşamları yayınlanan reyting rekortmeni dizilerinden Yasak Elma’da şok gelişmeler yaşanıyor. 4. Sezonunda olan dizi hala seyircinin en çok seyrettiği yapımlardan biri olmasına karşın reytinglerinde belirgin bir düşüş yaşanıyor. Bunun sebepleri arasında dizinin 4. Sezonunda olması kadar, pazartesi akşamlarının çok güçlü yapımlar tarafından doldurulması ve dizinin hemen hemen hep aynı hikaye etrafında dönmesi gösteriyor. Entrika, güç, kıskançlık ve iktidar oyunlarının başrollerde yer aldı dizi seyirciyi ekrana kilitlerken son sezonda yeni bir hikaye başlatamaması ve aynı hikaye etrafında dönmesi seyircide bir bıkkınlık oluşturmuş durumda. Bu da dizinin reytinglerine yansıyınca yapım şirketi ister istemez masrafları azaltmak için küçülmeye gitme kararı aldı ve dizide rol alan bazı oyuncularla yolların ayrılmasına karar verildi. İşte o oyunculardan birinin dizide baştan beri rol alan ve Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut olduğu iddia ediliyor. Bir diğer oyuncu ise diziye yeni dahil olan ve ömrü kısa olan Gökhan Alkan oldu.

Yasak Elma’da Yaprak Dökümü!

Fox Tv’nin pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak elma’da sürpriz kararlar seyirciyi şaşırtmış durumda. 4 sezondur yayınlanan dizide geçtiğimiz bölüm diziye geçen sezonun sonunda dahil olan Gökhan Alkan veda ederken yakın bir zamanda da dizide başından beri rol alan başarılı oyuncu Talat Bulut’un da diziden ayrılacağı iddia edildi. Dizide Argun Holdingin sahibi Halit Argun karakterine hayat veren Talat Bulut’un diziye ölerek veda edeceği açıklandı. Dizinin yayınlanacak son bölümünde Halit Argun’un öleceği ve Gökhan alkan’ın canlandırdığı Kerim’in ise normal bir şekilde diziye veda edeceği öğrenildi. Bu iki çok ayrılık dizi seyircisini üzse de bunun gerekli olduğu uzun zamandır konuşuluyordu.

Yıldızların Dizisi Yasak Elma!

4 sezondur yayınlanan Yasak Elma bu sezon seyircisinden beklediği karşılığı göremedi. Her ne kadar reytingleri hala iyi olsa da ilk günlere göre reytinginde belirgin bir düşüş yaşayan Yasak elma’nın kadrosunda Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç, Nesrin Cavadzade, Şafak Pekdemir gibi başarılı ve usta oyuncular yer alıyor. Diziden Talat Bulut’un ayrılması uzun zamandır konuşulan bir iddiaydı.

18-10-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar