Uzak Şehrin Masalı Dizisinde Flaş Ayrılık

İddialı kadrosuyla dikkatleri çeken ve Fox Tv ekranlarında Eylül ayında yayına başlayacak olan Uzak Şehrin Masalı dizisinden şok bir ayrılık haberi geldi.

Teşkilat Dizisinde Şok Ayrılık İddiası

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat’ta neler oluyor? Dizinin başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un diziden ayrılacağı iddiaları herkesi şok etti.

Hekimoğlu Dizisinde Şok Ayrılık

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde Doktor Zeynep karakterine hayat veren güzel oyuncu Damla Colbay diziye veda ediyor.

Alev Alev’de Şok Ayrılık

Perşembe akşamlarının sevilen dizilerinden biri olan alev Alev’de beklenmeyen bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin sevilen oyuncusu Berkay Ateş diziye veda ediyor.

Akrep Dizisinde Şok Ayrılık

Star Tv ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen Akrep dizisinde şok bir ayrılık yaşandı. Dizide Fikret karakterini canlandıran başrol oyuncusu Bekir Aksoy diziye veda etti.

Sadakatsiz Dizisinde Şok Ayrılık!

Kanal D'de Çarşamba akşamları ekrana gelen sadakatsiz dizisinde şok ayrılık. Dizinin kötü karakterlerinden biri olan Mert karakterine hayat veren Eren Vurdem diziye veda etti.

Çukur’da Şok Ayrılık! Nejat İşler Diziden Ayrıldı

Show Tv’nin pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur’da Koçovalılar’a bela olan Çağatay Erdenet diziye veda etti. İşte ayrıntılar

Şok! Doktor Adil Mucize Doktor’a Veda Ediyor!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Perşembe akşamlarının reytingi yüksek dizisi Mucize Doktor’da flaş bir ayrılık yaşanıyor. Doktor Adil Diziye veda ediyor!

Neslihan Atagül’den Sonra Uraz Kaygılaroğlu da Sefirin Kızından Ayrıldı

Star Tv’nin başarılı dizisi Sefirin Kızı’ndan şok bir ayrılık haberi daha geldi. Neslihan Atagül’ün ardından diziden Uraz Kaygılaroğlu’nun da ayrılacağı öğrenildi!

Mucize Doktor’da Şok Ayrılık

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’da beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Dizinin sevilen karakterlerinden Hemşire Güneş’i canlandıran Korhan Herduran diziden ayrıldı.

Flaş! Menajerimi Ara’da Ayrılık

Star Tv'de Pazar akşamları seyirciyle buluşan Menajerimi Ara’da şok bir ayrılık yalanıyor. Dizide Emir karakterini canlandıran Burak Tozkoparan hikaye gereği diziden ayrılıyor.

Seksenler Dizisinde Şok Ayrılık!

TRT 1'de yıllardır yayınlanan ve seyircinin severek takip ettiği dönem dizisi Seksenler’de flaş bir ayrılık yalandı. Nazlı karakterini canlandıran yasemin Conka diziden ayrıldı!

Bir zamanlar Çukurova’da Şok Ayrılık!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinden ayrılan Vahide perçin’in ardından bir başrol oyuncusunun daha diziden ayrılacağı iddia ediliyor. İşte diziden ayrılacak o oyuncu!

Yasak Elma’da Sürpriz Ayrılık! Hangi İki Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılıyor?

Fox Tv’nin başarılı dizilerinden Yasak Elma’da şok gelişme! Dizinin iki başarılı ve başrol oyuncusu diziye veda ediyor. İşte detaylar!

Kuruluş Osman’da Flaş Ayrılık!

Atv ekranlarında seyirci ile buluşan başarılı ve reytingi yüksek yapımlardan Kuruluş Osman’da flaş bir ayrılık yaşandı. İşte haberin detayları!

Kuaförüm Sensin’de Şok Ayrılık!

Show Tv ekranlarında gündüz kuşağında yer alan ve hafta içi her gün yayınlanan yarışma programı Kuaförüm Sensin’de beklenmedik bir ayrılık yaşandı. İşte detaylar!

Bir Annenin Günahı Dizisi’nde Yaprak Dökümü Sürüyor!

Fox Tv'de yayınlanmak için Mart ayında sete çıkan ancak koronavirüs sebebiyle çekimleri iptal edilen Bir Annenin Günahı Dizisinin oyuncuları diziden ayrılmaya devam ediyor.

Kuruluş Osman’da Şok Ayrılık!

Atv ekranlarında Çarşamba akşamları ekrana gelen ve Osmanlı Devleti’nin kuruluş yıllarını anlatan Kuruluş Osman’dan şok üç ayrılık haberi geldi. İşte detaylar!

Zümrüdüanka Dizisinde Beklenmeyen Ayrılık!

Fox Tv’nin başarılı yapımlarından ZümrüdüAnka sete indi ve yeni bölüm çekimlerine başladı. Ancak dizide beklenmedik bir gelişme ve ayrılık yaşandı. İşte detaylar!

Mert Fırat ve Seda Bakan İyi Günde Kötü Günde Dizisinden Çıkarıldılar!

Eylül'de Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan İyi Günde Kötü Günde dizisinde rol alacağı açıklanan Mert Fırat ve Seda Bakan’ın diziyle yolları ayrıldı. İşte detaylar!