Yeşil Deniz Milenyum çekimleri başlıyor

Yeşil Deniz Milenyum çekimleri başlıyor
Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak dizi onar bölüm halinde 3 sezon olarak düşünülüyor.Dizide Ali Barkın, Burak Alkaş, Mert Turak gibi ünlü isimler oynayacak.

Yeşil Deniz dizisi tekrar mı çekiliyor? Yeşil Deniz Milenyum hangi kanalda ekranlara gelecek? Dizinin oyuncu kadrosunda hangi isimler bulunuyor? Dizi nerede çekiliyor?  Yeşil Deniz Milenyum’un yapımcısı, senaristi ve yönetmeni kim? Yeşil Deniz Milenyum ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar…

Yeşil Deniz Milenyum çekimleri başlıyor

TRT 1’in efsane dizisi Yeşil Deniz yeniden çekiliyor. Yeşil Deniz Milenyum adıyla TRT Dijital için çekilecek dizi için geriye sayım başladı. 2014 -2016 yılları arasında 75 bölüm çekilen dizi tam anlamıyla izleyicilerin tadını damakta bırakan kıvamda kalmıştı. İzmir’in Ödemiş İlçesi ‘ne bağlı Birgi’de çekilecek olan dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Özarslan oturacak. Romantik komedi – dram türü dizinin senaryosunu Ali Kara kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosu

Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak dizi onar bölüm halinde 3 sezon olarak düşünülüyor. Yapımcılığını RK Yapım’ın üstlendiği dizide Ali Barkın, Burak Alkaş, Mert Turak, Burak Serdar Şanal, Emin Gürsoy, Nuri Gökaşan, Nalan Yavuz, Eren Can Vurucu, Elvan Dişli, Şive Şenözen gibi ünlü isimler oynayacak.  6 yıl sonra yeniden setlere çıkmaya hazırlanan Ege komedisi 3 sezon ekranlarda olacak.

Yeşil Deniz dizisinin konusu

Burak Serdar Şenol’un Radyocu İsmail, Burak Alkaş ‘ın Müezzin Cemil, Ali Barkın’ın Hurdacı Emin ve Mert Turak’ın Maggayvır Süleyman karakterlerine can verdiği dizide saf, temiz 4 Anadolu delikanlısının hikayesi konu ediniliyordu. Yeşil Deniz Milenyum dizisinin Mart ayında ekranlarda izleyicileriyle buluşması düşünülüyor. TRT Milenyum dijital kanalında yayınlanacak dizinin sete çıkması dört gözle bekleniyor.

Burak Serdar Şenol kimdir?

28 Ağustos 1988 de İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Kastamonu’lu olup liseyi Ümraniye Lisesi’nde, üniversiteyi Maltepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde(İngilizce) okudu.188 cm boyunda ve 72 kilo ağırlığındadır.

Filmografisi

2020 – Hanımağa'nın Gelinleri - Selim - Sinema Filmi

2019 – Kimse Bilmez - Süleyman - TV Dizisi

2016 – Rüzgârın Kalbi - Rüzgâr - TV Dizisi

2014 – Mucize - İsa - Sinema Filmi

2014 – 2016 – Yeşil Deniz - İsmail - TV Dizisi

2014 – Tut Sözünü - Bernardo - Sinema Filmi

2012 – Böyle Bitmesin - TV Dizisi

2011 – Dinle Sevgili - Tolon - TV Dizisi

2011 – 2012 – Avrupa Avrupa - Can - TV Dizisi

2009 – Küçük Kadınlar 2. Sezon - Koray - TV Dizisi

2009 – Bahar Dalları - Mert - TV Dizisi

2008 – Peri Masalı - Murat - TV Dizisi

2008 – Arka Sokaklar 3. Sezon - Ceyhun - TV Dizisi

04-02-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar