Zalim İstanbul dizisinden ikinci fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul dizisinden ikinci fragmanı yayınlandı
Fikret Kuşkan, Mine Tugay ve Deniz Uğur gibi isimleri başrollerinde izleyeceğimiz Zalim İstanbul dizisinden ikinci fragman geldi.

Kanal D ekranlarının merakla beklenen Zalim İstanbul dizisinden ikinci fragman geldi. Fikret Kuşkan, Mine Tugay ve Deniz Uğur'u başrollerinde izleyeceğimiz dizinin yayınlanan fragmanına bakacak olursak Zalim İstanbul dizisinde hayli karmaşık bir aile ilişkisine tanık olacağız. 

Fragmanın yanı sıra dizinin net tarihi de belli oldu. Birkaç aydır Zalim İstanbul dizisinin yakın zamanda ekranlarda olacağını biliyorduk ancak net bir tarih basınla paylaşılmamıştı. Yayın tarihine çok çok kısa bir süre kalınca kesin tarihten haberdar olduk. Zalim İstanbul dizisinin ilk bölümü 1 Nisan Pazartesi akşamı saat 20:00'da izleyicisiyle buluşacak. Bakalım Zalim İstanbul dizisi Çukur, Söz ve Yasak Elma gibi dizilerin yayınlandığı Pazartesi gününde nasıl bir izlenme oranı yakalayacak.

Zalim İstanbul dizisi 1. bölüm 2. fragmanı

ZALİM İSTANBUL KONUSU

Agah Karaçay (Fikret Kuşkan) büyük bir zenginliği elinde tutmaktadır. Bu da ona büyük bir gücü beraberinde getirmiştir. Eşi Şeniz (Mine Tugay), oğlu Cenk (Ozan Dolunay), kızı Damla (Simay Barlas) ve yeğeni Nedim (Berker Güven) ile birlikte İstanbul'da bulunan şaşalı bir köşkte yaşamaktadır. Agah'ın atacağı adımla birlikte dizinin hikayesi de başlamış olur. Yürüme engelli yeğeni Nedim için derhal memleketi Artvin'den bir kız bulunmasını emreder. Bu emrin akabinde Artvin'den Seher (Deniz Uğur) ve çocukları Cemre (Sera Kutlubey), Civan (İdris Nebi Taşkan) ve Ceren (Bahar Şahin), Karaçay ailesinin burnunun dibindeki müştemilata yerleştirilir. Böylece herkes için yepyeni bir hayat başlamış olur. Bu hayatın içinde entrikalar, aşk rüzgarları ve tartışmalar oldukça fazla yer tutacak.

ZALİM İSTANBUL KARAKTERLERİ

AGAH KARAÇAY (FİKRET KUŞKAN)

Agah Karaçay büyük bir zenginliği elinde tutmaktadır. Bu da ona büyük bir gücü beraberinde getirmiştir. Şeniz ile olan evliliğinden çocukları Cenk ve Damla dünyaya gelmiştir.

ŞENİZ KARAÇAY (MİNE TUGAY)

Şeniz, güzel, alımlı ve zeki bir kadın olarak tarif edilebilecek bir kadındır. Agah'ın eşidir. Aklı entrikaya çalışmaktadır. Agah'tan Cenk ve Damla adından iki çocuğu vardır.

SEHER (DENİZ UĞUR)

Agah Karaçay'ın emriyle çocukları Cemre, Civan ve Ceren ile birlikte Karaçay ailesinin köşkünün müştemilatında yaşamaya başlar.

26-03-2019
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar