Gülsüm Ali Gönül Dağı dizisine geri mi dönüyor?

2. Sezon finalinde Gülsüm Ali’nin hayat verdiği Dilek karakteri ölmüş, bebeği sağlıklı bir şekilde doğmuştu. Adeta şoka giren dizi severler için bugün müjdeli haber geldi.

Gönül Dağı Dizisinin 3. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı 2 sezon ekranlara geldi ve şimdi 3. Sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gönül Dağı 3. Sezon yayın tarihi belli oldu!

Ünlü Oyuncu Ceyda Ateş Sinema Filmiyle Setlere Dönüyor

Bebeğini dünyaya getirmek için setlere ara veren başarılı ve güzel oyuncu Ceyda Ateş Son Dilek adlı sinema filmiyle yeniden setlere dönüyor.

Gönül Dağı Dizisinden Gülsim Ali İlhan Ayrılıyor!

TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı ile ilgili sosyal medyayı sallayan bir haber dizinin hayranlarını ayağa kaldırdı. ‘Dilek’ karakteri Gülsim Ali Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor mu?

Bir Dilek Yetmez dizi oluyor

Öğretmen olduğu köyde öğrenciler ve köy halkına yol göstererek inanılmaz başarılar kaydeden Dilek Öğretmenin hayatını ekrana taşıyan Bir Dilek Yetmez kitabı beyaz perdeye taşınıyor

Tarkan'ın kızıyla paylaşımı olay oldu: Tütüyü böyle giydiriverirler işte!

Ünlü şarkıcı Tarkan'ın paylaşımı sevenleri tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Tarkan'ın kızıyla paylaşımı olay oldu. Tarkan, "Tütüyü böyle giydiriverirler işte" dedi.