Bergüzar Korel Hepsi Burada’nın Reklam Yüzü Oldu

Ünlü ve güzel oyuncu Bergüzar Korel internet alışveriş sitesi Hepsi Burada ile reklam anlaşması imzaladı ve bu markanın reklam yüzü oldu.

Halit Ergenç ve eşi Türkiye’yi terk mi etti?

Çocuklarını yanlarına alarak Türkiye'yi terk ederek Londra’ya yerleştikleri iddiasına ünlü oyuncu Halit Ergenç nasıl bir tepki gösterdi?

Bergüzar Korel hastane fotoğraflarıyla herkesi duygulandırdı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel bir süre önce Leyla adını verdiği bebeğini kucağına almıştı. O anlara ait kareleri paylaşan Bergüzar Korel hastane fotoğraflarıyla herkesi duygulandırdı.

Bergüzar Korel yeniden anne oldu!

Bergüzar Korel yeniden anne oldu! Bergüzar Korel doğum yaptı. Bergüzar Korel 3. kez anne oldu. Bergüzar Korel'in bebeğinin ismi.

Bergüzar Korel makyajsız fotoğrafını sosyal medyada paylaştı!

Bergüzar Korel makyajsız fotoğrafını sosyal medyada paylaştı! Bergüzar Korel kimdir? Bergüzar Korel'den kadınlara destek.

İşte Bergüzar Korel'in bebeğinin cinsiyeti!

İşte Bergüzar Korel'in bebeğinin cinsiyeti! Bergüzar Korel kimdir? Bergüzar Korel'in eşi. Bergüzar Korel hamile mi? Bergüzar Korel haberleri.

Bergüzar Korel'den müjdeli haber!

Bergüzar Korel'den müjdeli haber! Bergüzar Korel'den hamilelik müjdesi. Bergüzar Korel, hamile mi? Bergüzar Korel üçüncü kez hamile.

Bergüzar Korel’e Sosyal Medya Hesabı Soruşturması

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel kendisine ait olmayan ancak kendi adına açılan hesap sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar sebebiyle ifadeye çağrıldı.

Bergüzar Korel gözyaşlarına hakim olamadı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel maruz kaldığı bir olayı anlatırken göz yaşlarına hakim olamadı. Bergüzar Korel sosyal medya hesabından 'Sanal zorbalığa sesiz kalmayın' çağrısı yaptı.

Bergüzar Korel üçüncü çocuk için ne dedi?

İki çocuk annesi ünlü oyuncu Bergüzar Korel, üçüncü çocuk sorusunu cevapladı. Halit Ergenç'le evli olan güzel oyuncu Bergüzar Korel üçüncü çocuk için ne dedi?

Bergüzar Korel'in yeni dizisi belli oldu!

Bergüzar Korel'in yeni dizisi belli oldu! Ünlü oyuncu Bergüzar Korel'in yeni dizisi belli oldu. Peki Bergüzar Korel hangi dizide rol alacak?

Ünlü İsimlerden Kadın Cinayetlerine Tepki Yağdı

Kadın cinayetlerine bugün bir yenisi daha eklenirken ünlü isimler bu konuda sosyal medya hesaplarından seslerini yükselttiler. İşte o haber!

Hangi oyuncu ağlayarak Sağlık Bakanından yardım istedi?

Hangi oyuncu ağlayarak Sağlık Bakanından yardım istedi? Herkes bir anda gözyaşlarıyla gündeme gelen o ünlü oyuncuyu ve Sağlık Bakanından neden yardım istediğini merak ediyor?

Oyuncu Bergüzar Korel'den olay paylaşım! 'Bu benim kocam!'

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel sosyal medyadan bir video paylaştı ve sosyal medyada olay oldu. Ünlü oyuncu eşi Halit Ergenç'le ilgili bakın nasıl bir paylaşım yaptı?

Bergüzar Korel’e kardeşi Zeynep Korel’den olay sözler!

Televizyon dünyasının başarılı isimlerinden Hülya Darcan ve Tanju Korel'in iki kızı Bergüzar ve Zeynep Koral birbirinde girdi. İşte Zeynep Korel’den olay sözler!

Bergüzar Korel’e Kim Kaset Şantajı Yapıyor?

Güzel ve başarılı oyuncu Berüzar Korel'e kaset şantajı mı yapılıyor? Bir magazin programına katılan güzel oyuncunun kardeşi Zeynep Korel'den çarpıcı iddialar! İşte detaylar!

Vatanım Sensin ne zaman final yapıyor

2 sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisi final yapmaya hazırlanıyor. İzlenme oranları her hafta biraz daha düşen Vatanım Sensin dizisi ne zaman final yapıyor? İşte Vatanım Sensin final tarihi...

Vatanım Sensin 30. bölüm fragmanı yayınlandı…

Kumandan Vasili’nin Cevdet ile ilgili bütün sırları öğrendiği 29. bölümün ardından, 30. bölüm büyük bir heyecanla bekleniyor. Nefeslerin tutulduğu 29.bölümün ardından sevilen tarih dizisinde bakalım bu hafta neler olacak?

Vatanım Sensin 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Vatanım Sensin‘in merakla beklenen 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta bomba gibi bir bölüm ekranlarda olacak. Perşembe akşamlarının sevilen dizisi soluk soluğa izlenecek yepyeni bölümüyle geliyor…

Vatanım Sensin'in 28. Bölümde Neler Oldu?

Bu haftaki bölümde hasret sona erdi. Azize’nin Cevdet ile ilgili gerçeği öğrendiği sahneler izlenmeye değerdi. Birde Tevfik’in hainliğinin ortaya çıkması, bu haftaki bölüme damgayı vurdu.Dizide yine heyecan doruktaydı.