Kuruluş Osman'da Çarpıcı Bir Hikaye Başlıyor

Çarşamba akşamlarının tartışmasız en çok izlenen dizisi Kuruluş Osman yeni sezon için çekimlere başladı. Dizinin hikayesine Sancaksızlar adlı bir grup eklendi.

Berber filminden ilk kareler geldi

Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı ve internet yayın platformu Netflix’te yayınlanacak olan berber Filminden ilk kare geldi.

Berber Filmine Sürpriz Oyuncu

Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı İnternet yayın platformu Netflix için hazırlanan ve çekimleri başlayan Berber adlı filme sürpriz bir isim katıldı.

Burak Özçivit’ten Yeni Film

4 sezondur Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Osman Bey karakterine hayat veren ünlü isim Burak Özçivit Netflix için film çekecek.

Kuruluş Osman'da beklenmedik Burak Özçivit krizi

Burak Özçivit instagram hesabından birdenbire ani bir şekilde hem  Kuruluş Osman dizisinin resmi adresini hem de dizinin yapımcısı ve  senaristi Mehmet Bozdağ’ı takipten çıktı.

Kuruluş Osman’ın sezon finalinin tarihi belli oldu

Burak Özçivit’in Osman Bey’e hayat verdiği Kuruluş Osman dizisi, Diriliş Ertuğrul’un devamı olarak çekiliyor. Tarihi dönem dizisi 131. Bölümüyle sezon finali yapacak.

Burak Özçivit’ten Kuruluş Osman Açıklaması

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman bu sezon bitiyor mu? Dizinin başrolü Burak Özçivit Kuruluş Osman'ın devam edip etmeyeceğini açıkladı.

Kuruluş Osman’dan 3 önemli isim ayrıldı

Ayrılan bir başka isim Öktem Bey karakterine hayat veren Kaan Yalçın oldu. Kuruluş Osman dizisine veda eden bir diğer isim İpek Karapınar oldu.

Fahriye Evcen taburcu oldu

İkinci kez anne olan ve bir erkek çocuk daha dünyaya getiren ünlü oyuncu Fahriye Evcen ve bebeği hastaneden taburcu olarak evlerine gitti.

Fahriye Evcen Burak Özçivit çifti bebeklerini kucaklarına aldı

6 sene önce Fahriye Evcen'le dünyaevine giren, 3 yıl önce ilk çocuğu Karan’ı kucağına alan Burak Özçivit’in ikinci bebeğine verilen isim merak ediliyor

Kuruluş Osman'ın 4. Sezon afişi yayınlandı

Kuruluş Osman'ın 4. Sezon afişi yayınlandı 5 Ekim Çarşamba günü yeni sezona başlayacak olan tarihi dönem dizisine diğer yapımalrdan ayrılan usta oyuncular katıldı

Nurgül Yeşilçay’dan Serdar Gökhan cevabı O bizim baş tacımız

Taşkent'te düzenlenen ödül töreninde kapris yaparak sahneye çıkmayan Nurgül Yeşilçay ve Burak Özçivit'i suçlayan duayen oyuncu Serdar Gökhan'a Nurgül Yeşilçay'dan açıklama geldi

Serdar Gökhan rol arkadaşı Burak Özçivit'i yerden yere vurdu

Serdar Gökhan, Diriliş dizisinden rol arkadaşı Burak Özçivit’i kıskanıyor söylentisine ve Burak Özçivit’in Taşkent Film Festivali'nde sahnede yanına gelmemesine ateş püskürdü

Balmumu heykeli, yapılan Burak Özçivit’ten ilginç tepki!

Özbekistanlı organizatörlerin Burak Özçivit’in balmumu heykelini yaptı Balmumundan yapılmış heykeli karşısında şaşıran Burak Özçivit’in tepkisi sosyal medyayı karıştırdı

Burak Özçivit'in yargılandığı davada karar çıktı

Beykoz 3. Asliye Mahkemesi, sanık Burak Özçivit’in “hakaret” suçunu işlediği gerekçesiyle suçun işlendiği yer ve zaman ile sanığın kusurunun ağırlığını dikkate aldı

Ünlü Oyuncu Fahriye Evcen 2 Aylık Hamile

Son olarak Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Akça Hatun karakterine hayat veren Fahriye Evcen’in iki buçuk aylık hamile olduğu öğrenildi.

Kuruluş Osman’da rol alacak çocuk oyuncular belli oldu

. Sezonunda da rakiplerinin açık ara önünde giden Kuruluş Osman dizisinde bir kez daha zaman atlaması yaşanacak. Dizide Osman Bey’in bebekleri büyüyüp birer çocuk olacak

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çifti Reklam Anlaşması İçin Dudak Uçuklatan Ücret İstedi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, markaların en çok reklam vermek istedikleri kişiler arasında… çift yıllık reklam tanıtım bedeli için dudak uçuklatan para istedi!

Kuruluş Osman Maria(Şeyma Korkmaz) Kimdir?

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisindeki Maria karakterine hayat veren Şeyma Korkmaz izleyici tarafından merak ediliyor. Şeyma Korkmaz kimdir ?

Burak Özçivit’e Dört Yıl Hapis İstemi

Ünlü isim Burak Özçivit aleyhine set çalışanlarına hakaret ve küfür ettiği iddiasıyla açılan davanın duruşmasına Beykoz Adliyesi’nde devam edildi.