Fahriye Evcen taburcu oldu

İkinci kez anne olan ve bir erkek çocuk daha dünyaya getiren ünlü oyuncu Fahriye Evcen ve bebeği hastaneden taburcu olarak evlerine gitti.

Fahriye Evcen Burak Özçivit çifti bebeklerini kucaklarına aldı

6 sene önce Fahriye Evcen'le dünyaevine giren, 3 yıl önce ilk çocuğu Karan’ı kucağına alan Burak Özçivit’in ikinci bebeğine verilen isim merak ediliyor

Kuruluş Osman'ın 4. Sezon afişi yayınlandı

Kuruluş Osman'ın 4. Sezon afişi yayınlandı 5 Ekim Çarşamba günü yeni sezona başlayacak olan tarihi dönem dizisine diğer yapımalrdan ayrılan usta oyuncular katıldı

Nurgül Yeşilçay’dan Serdar Gökhan cevabı O bizim baş tacımız

Taşkent'te düzenlenen ödül töreninde kapris yaparak sahneye çıkmayan Nurgül Yeşilçay ve Burak Özçivit'i suçlayan duayen oyuncu Serdar Gökhan'a Nurgül Yeşilçay'dan açıklama geldi

Serdar Gökhan rol arkadaşı Burak Özçivit'i yerden yere vurdu

Serdar Gökhan, Diriliş dizisinden rol arkadaşı Burak Özçivit’i kıskanıyor söylentisine ve Burak Özçivit’in Taşkent Film Festivali'nde sahnede yanına gelmemesine ateş püskürdü

Balmumu heykeli, yapılan Burak Özçivit’ten ilginç tepki!

Özbekistanlı organizatörlerin Burak Özçivit’in balmumu heykelini yaptı Balmumundan yapılmış heykeli karşısında şaşıran Burak Özçivit’in tepkisi sosyal medyayı karıştırdı

Burak Özçivit'in yargılandığı davada karar çıktı

Beykoz 3. Asliye Mahkemesi, sanık Burak Özçivit’in “hakaret” suçunu işlediği gerekçesiyle suçun işlendiği yer ve zaman ile sanığın kusurunun ağırlığını dikkate aldı

Ünlü Oyuncu Fahriye Evcen 2 Aylık Hamile

Son olarak Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Akça Hatun karakterine hayat veren Fahriye Evcen’in iki buçuk aylık hamile olduğu öğrenildi.

Kuruluş Osman’da rol alacak çocuk oyuncular belli oldu

. Sezonunda da rakiplerinin açık ara önünde giden Kuruluş Osman dizisinde bir kez daha zaman atlaması yaşanacak. Dizide Osman Bey’in bebekleri büyüyüp birer çocuk olacak

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çifti Reklam Anlaşması İçin Dudak Uçuklatan Ücret İstedi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, markaların en çok reklam vermek istedikleri kişiler arasında… çift yıllık reklam tanıtım bedeli için dudak uçuklatan para istedi!

Kuruluş Osman Maria(Şeyma Korkmaz) Kimdir?

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisindeki Maria karakterine hayat veren Şeyma Korkmaz izleyici tarafından merak ediliyor. Şeyma Korkmaz kimdir ?

Burak Özçivit’e Dört Yıl Hapis İstemi

Ünlü isim Burak Özçivit aleyhine set çalışanlarına hakaret ve küfür ettiği iddiasıyla açılan davanın duruşmasına Beykoz Adliyesi’nde devam edildi.

Ünlü Oyuncu Burak Özçivit Hakkında Hapis Talebi

Halen Kuruluş Osman Dizisinde Osman Bey karakterini canlandıran oyuncu Burak Özçivit aleyhinde set çalışanlarına küfür ettiği gerekçesiyle başlatılan soruşturma tamamlandı.

Burak Özçivit küfür iddialarına karşılık yanıt verdi!

Burak Özçivit küfür iddialarına karşılık yanıt verdi! Burak Özçivit Kuruluş Osman izle. Kuruluş Osman canlı izle. Burak Özçivit kaç yaşında? Burak Özçivit geliri.

Set çalışanlarından Burak Özçivit'e hakaret suçlaması

Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit hakkında set çalışanları tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Burak Özçivit'e hakaret soruşturması açıldı.

İşte ünlülerin bölüm başına aldıkları ücret! Burak Özçivit'in aldığı ücret şaşkına çevirdi

İşte ünlülerin bölüm başına aldıkları ücret! Burak Özçivit'in aldığı ücret şaşkına çevirdi. Hangi oyuncu ne kadar ücret alıyor?

Orman yangını sonrası Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden yeni açıklama!

Orman yangını sonrası Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden yeni açıklama! Orman yangınları ile mücadelede Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ne yaptı?

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in Evine Yangın Alarmı

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, kendilerine gelen bir telefonla neye uğradığını şaşırdı! Gümüşlük yangını ünlü çiftin Bodrum'daki villasına dayandı.

Fahriye Evcen reklamların yıldızı oldu! İşte Fahriye Evcen'in reklam filmleri

Uzun süredir dizi projelerinde yer almayan Fahriye Evcen reklam kuşaklarında en çok görülen isimlerden oldu. İşte Fahriye Evcen'in yer aldığı tüm reklam filmleri…

Burak Özçivit'ten romantik doğum günü paylaşımı!

Burak Özçivit'ten romantik doğum günü paylaşımı! Burak Özçivit, Fahriye Evcen'in doğum gününü kutladı. Burak Özçivit kimdir?