Caner Cindoruk’tan Zemheri İzleyicilerini Endişelendiren Açıklama!

Show Tv'de izleyici ile buluşan Zemheri Dizisi'nin Ertan karakterini canlandıran usta oyuncu Caner Cindoruk diziyle ilgili açıklamalarda bulundu. İşte detaylar!

Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse Zemheri'de Hangi Rolü Canlandıracak?

Show Tv'nin yeni başlayacak dizisi Zemheri'nin iki ünlü oyuncusu Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse hangi rolleri canlandırıyor? İşte detaylar!

Kadın Dizisi'nin Sarp'ı Caner Cindoruk Zemheri'nin Kadrosunda!

İzleyicinin heyecanla ve merakla takip ettiği dizilerden olan Kadın dizisinde rol alan Usta Oyuncu Caner Cindoruk Zemheri Dizisi'nin kadrosuna dahil oldu. İşte detaylar!

Zemheri dizisi yayın tarihi belli oldu mu?

Yeni sezona damgasını vurması beklenen Zemheri dizisinin hazırlıkları son hızla devam ederken yayın tarihi merak ediliyor. Zemheri dizisi yayın tarihi belli oldu mu?

Kadın dizisinden ayrılan Caner Cindoruk'un yeni dizisi belli oldu!

Tüm Türkiye'nin yüreğini dağlayan Kadın dizisinden ayrılan Sarp karakterini canlandıran Caner Cindoruk'un yeni projesi belli oldu..

Kadın Dizinde Bir Ayrılık Daha! Veda Mesajı Paylaştı!

Fox Tv'nin üç sezondur devam eden başarılı dizisi Kadın'da şok bir ayrılık daha! Diziye veda eden Bennu Yıldırımlar'dan sonra bir başka ünlü oyuncu da diziye veda etti.

Kadın’ın Sarp’ı Caner Cindoruk Diziden Ayrıldı mı?

Sezon finalini yaparak tatile giren dizilerden biri olan Kadın dizisinde karakterlerden Sarp yani Caner Cindoruk diziden ayrıldı mı?