Demet Özdemir Atina’dan ev aldı

Dizinin tatile girmesiyle Demet Özdemir’de önce Türkiye’de sonra da komşu ülke Yunanistan’da tatil yapmaya devam ediyor.Ünlü oyuncunun oldukça heyecanlı olduğu söyleniyor.

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir  tek celsede boşandılar

Demet Özdemir’in davaya tek başına geldiği görülürken Oğuzhan Koç arkadaşı Tolga Akış ile geldi. Adalar Adliyesi Aile Mahkemesi’nde görülen dava tek celsede boşanmayla sonuçlandı.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’in Boşanma tarihi belli oldu

8 ay önce evlenen ve evliliklerinde sorunlar yaşayarak boşanmaya karar veren Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un boşanma davasının görüleceği tarih belli oldu.

Demet Özdemir’den  boşanmayla ilgili şok açıklamalar

Boşanma sürecinin ailelerinde yıpratılmadan atlatılmasını isteyen genç çift özellikle magazin basınından duyarlı olmasını istedi.

Boşanmaya karar veren Oğuzhan Koç’a eski sevgiliden gönderme İlahi Adalet

8 ay süren evlilik bitti ve Demet Özdemir ile şarkıcıOğuzhan Koç boşanma kararı aldı. İlk tepki Oğuzhan Koç ile bir zamanlar arkadaş olan Zeynep Koçak'tan geldi: İlahi Adalet

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan açıklama

Bundan sekiz ay önce görkemli bir düğün ile dünya evine giren ünlü isimler Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan boşanma kararı.

Boşanma iddiaları ortaya atılan Demet Özdemir ücretini artırdı

Oğuzhan Koç ile evli olan Demet Özdemir evliliğinde yaşadığı sıkıntılarla gündem oluyor. Ünlü oyuncu iddialar karşısında sessizliğini korurken diğer yandan aldığı ücreti artırdı

Oğuzhan Koç Demet Özdemir Evliliğinde Kriz mi Var?

Ünlü çift Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç evliliğinde sorun mu var? Çiftin evlilikleri nasıl gidiyor? İşte bu soruların cevabı!

Adım Farah dizisi kim kimdir?

Kaçak yaşayan bir doktorun oğlu için verdiği mücadeleyi anlatan ve başrollerini Engin Akyürek ile Demet Özdemir’in paylaştığı Adım Farah dizisinde kim kimdir?

Adım Farah dizisine sürpriz oyuncu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve heyecanla beklenen Adım Farah dizisine Şahmaran’dan bomba bir transfer gerçekleşti.

Demet Özdemir ve Engin Akyürek Suudi Arabistan’a gitti

Demet Özdemir ve Engin Akyürek Adım Farah dizisinde başrol oynuyor İkili, Joy Awards ödül törenine katılmak için Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’a gitti

Demet Özdemir ile Engin Akyürek partner oldu

Adım Farah dizisi sete çıktı ve ilk kareler gelmeye başladı. Diziyi merakla bekleyen seyirciler Engin Akyürek ve Demet Özdemir’i birbirine çok yakıştırdı.

Demet Özdemir'in oğlunu kim canlandıracak?

Uzun süredir hazırlıkları süren ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yabancı bir diziden uyarlanan Adım Farah dizisi sete çıktı ve çekimlere başladı.

Benim Adım Farah dizi çekimleri başladı

Yeni sezonun en dikkat çekici dizilerinden olmaya aday olan Benim Adım Farah ‘ı diziseverler dikkat ve merakla bekliyorlar

Alper Türedi Benim Adım Farah'ta Hangi Karaktere Hayat Verecek?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve hazırlıkları süren Benim Adım Farah dizisinin oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu Alper Türedi dahil oldu.

Benim Adım Farah Dizisi Kadrosunu Güçlendiriyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve hazırlıklarında son aşamaya gelinen yeni dizi Benim Adım Farah dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Benim Adım Farah Dizisinin detaylarıyla belli oldu

Fox Tv’de yayınlanacak ve 03 Medya tarafından hazırlanan yeni dizi Benim Adım Farah’ın detayları belli oldu. Dizide Farah karakteri kimdir?

Demet Özdemir'in kombininin fiyatı dudak uçuklattı

Oyuncuların performansını ölçen IMDb Starmetre sonuçlarına göre Türk kadın oyuncular arasında ilk sıraya yerleşen Demet Özdemir tarzıyla da rakiplerine fark atıyor

Demet Özdemir’e hangi diziden teklif gitti?

Oyunculuğuyla son dönemin parlayan isimlerinden olan Demet Özdemir'e teklif yağıyor Başarılı oyuncuya teklif edilen projelerden biri ortaya çıktı

Oğuzhan Koç'tan İmaj Değişikliği

Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu Demet Özdemir ile evlenen ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç bıyık bıraktı ve yeni bir imaja büründü. Peki bunun sebebi ne?