Bekir Aksoy'dan Yıllar Sonra Gelen Doktorlar Dizisi İtirafı

Ünlü oyuncu Bekir Aksoy yıllar önce rol aldığı Doktorlar ve Çiçek Taksi dizileri ile çarpıcı itiraflarda bulundu. Oyuncu yeni sezonda Yasak Elma’da rol alacak.

Ünlü Oyuncu Melike Güner Annesini Kaybetti

Bir dönemin en çok beğenilen oyuncularından olan ve son olarak Yalancılar ve Mumları adlı yapımda rol alan ünlü isim melike Güner’in annesi hayatını kaybetti.

Rol arkadaşının annesine aşık olan Kutsi Evleniyor mu?

Rol arkadaşının annesine aşık olan Kutsi Evleniyor mu? Kutsi evli mi? Kutsi ne zaman evleniyor? Kutsi kiminle evleniyor)

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun değişimi sosyal medyanın gündemine oturdu!

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun değişimi sosyal medyanın gündemine oturdu! İşte Yeşim Ceren Bozoğlu'nun yeni imajı ve sosyal medya paylaşımları

Bay Yanlış dizisindeki o sahne Doktorlar dizisinden mi çalıntı?

Bay Yanlış dizisinin ilk bölümü oldukça ses getirdi. Dizideki bir sahne, Doktorlar dizisindeki bir sahneyle büyük ölçüde aynı olması nedeniyle diziye tepki geldi.

Sevilen dizi ekranlara geri dönüyor

Setler ertelenince televizyon kanalları ya dizileri evden çekiyor veya fenomen olan eski dizileri yeniden yayınlıyor. İşte bunlardan biri olan sevilen dizi ekrana geri döndü

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Mucize Doktorlar

Fox Tv Eylül yayın dönemine hızlı giriş yaptı. Kanal Eylül yayın dönemi için yeni bir diziye start verdi. yabancı bir diziden uyarlanacak Mucize Doktorlar Eylül'de Fox Tv'de!