15 Aralık Salı Reyting Sonuçları

Dünün reytingleri belli oldu. TİAK tarafından ölçümlenen 15 Aralık Salı reyting sonuçları ve ayrıntılı analiz haberimizde!

14 Aralık Pazartesi Reyting Sonuçları

14 Aralık Pazartesi reyting sonuçları elimize ulaştı. Çukur, Yasak Elma, Uyanış Büyük Selçuklu ve Sefirin Kızı mücadelesi nasıl sonuçlandı?

7 Aralık Pazartesi Reyting Sonuçları

7 Aralık Pazartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Çukur, Yasak Elma, MasterChef, Sefirin Kızı ve Uyanış Büyük Selçuklu mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri

4 Aralık 2020 Cuma Reyting Sonuçları

Çocuk, Ramo, Payitaht, Hercai, Kırmızı Oda ve Arka Sokaklar dizilerinin ekrana geldiği 4 Aralık 2020 reyting sonuçları belli oldu.

1 Aralık Salı reyting sonuçları belli oldu!

TİAK tarafından ölçümlenen 1 Aralık Salı reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC kategorilerinde dün en çok hangi yapım izlendi?

30 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları

Çukur, Yasak Elma, Sefirin Kızı, MasterChef Türkiye ve Uyanış Büyük Selçuklu'nun yayınlandığı 30 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu.

25 Kasım Çarşamba Reyting Sonuçları

Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Zümrüdüanka, Doğduğun Ev Kaderindir, Benim Adım Melek dizilerinin yayınlandığı 25 Kasım Çarşamba reyting sonuçları belli oldu.

23 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları

Çukur, Sefirin Kızı, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma dizilerinin yayınlandığı 23 Kasım Pazartesi reyting sonuçları belli oldu.