Aslı Hünel, yeni programı Gelin Evi’ni anlattı

Uzun süre programın sunucusu belli olmayan ve birkaç denemeden sonra nihayet Aslı Hünel’de karar kılınan Gelin Evi ilk bölümüyle ekrana dönüş yaptı.

Aslı Hünel’le Gelin Evi başlıyor

Çeyizler, sofralar, evlilik teklifleri ve düğünlerle renklenen programı sunacak olan Aslı Hünel kimdir? Gelin Evi yarışmasının formatı ve büyük ödülü izleyici merak ediyor

Gelin Evi Yayından Tamamen Kaldırıldı! Yeni Sezonda Hangi Kanalda Devam Edecek?

Show Tv'de ekrana gelen ve gündüz kuşağının vazgeçilmezlerinden olan Gelin Evi'nde şok gelişme! Show Tv Gelin Evi'ni yayından kaldırdığını duyurdu. İşte detaylar!

Gelin Evi bu hafta birinci kim oldu (5 Nisan Cuma)

Show TV'nin en çok sevilen yarışması Gelin Evi 5 Nisan Cuma günü birincisi belli oldu. Heyecanın gittikçe arttığı Gelin Evi haftanın birincisi kim oldu?

Gelin Evi'nde bu hafta kim birinci oldu? Show TV canli izle!

Show Tv ekranlarının ilgi ile takip edilen programı Gelin Evi'nde bu hafta kim birinci oldu? Show TV canli izle ile Gelin Evi programını hafta içi her gün canli olarak takip edebilirsiniz. Show TV canli izle..

En Çok Konuşulan Yarışma Programı Hangisi Oldu?

Farklı fomatlarda ekranlara gelen yarışma programları arasında en çok konuşulan 6 yıldır ayı bir yeri olan O Ses Türkiye geçtiğimiz ayın en çok konuşulan yarışma programı oldu. Yarışmalar medyanın da ilgisini çekiyor..