Hadise'den başörtülü modacı Hülya Aslan'a destek

Ünlü şarkıcı Hadise ve Fulden Uras'tan başörtülü modacı Hülya Aslan'a destek. Hülya Aslan Alaçatı'da yaşadıklarını sosyal medyadan paylaşmıştı. Birçok kişiden destek geldi…

Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise'nin yeni aşkı ortaya çıktı

Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise'nin yeni aşkı ortaya çıktı. Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise yeni sevgili yaptı. Hadise'nin yeni sevgilisi kim?

Hadise’den Annesine 200 Bin TL’lik Jest

Magazin dünyasının ünlü ve gözde isimlerinden Hadise Belçika’da yaşayan annesini Bodrum’a tatil için getirdi ve burada bir otelin rezidansını 200 Bin TL’ye kiraladı.

Hadise Kaan Yıldırım'la ilgili her şeyi hayatından çıkarıyor

Hadise ile Kaan Yıldırım ilişkisi son günlerde farklı haberlerle gündeme geliyor. Hadise Kaan Yıldırım'la ilgili her şeyi hayatından çıkarıyor. Hadise Kaan Yıldırım'ı sildi!

Kaan Yıldırım'dan o iddiaya flaş cevap

Fırtınalı bir şekilde başlayan ancak saman alevi çabuk sönen Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı bitti ama tartışmalar bitmek bilmiyor.

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber!

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber! Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise'den kötü haber. Kaan Yıldırım kimdir?

Ebru Gündeş'ten kafaları karıştıran Hadise paylaşımı!

Dünyaca ünlü iş adamı Rıza Zarrab'tan kendisini aldattığı için boşanan şarkıcı Ebru Gündeş'in son paylaşımı kafaları karıştırdı. Yoksa Rıza Zarrab, Gündeş'i Hadise ile mi aldattı?

Hadise O Ses Türkiye yarışmasından ayrıldı! İşte Hadise'nin yerine gelecek isim

Hadise O Ses Türkiye yarışmasından ayrıldı! İşte Hadise'nin yerine gelecek isim. Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise kimdir?

Murat Boz'dan Hadise ile ilgili açıklama!

Murat Boz'dan Hadise ile ilgili açıklama! Ünlü şarkıcı Murat Boz Hadise hakkında açıklama yaptı. Murat Boz Hadise'yi savundu.

Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı?

Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise ile Reza Zarrab iddiası. Hadise sevgilisinden ayrıldı mı? Hadise kimdir? Kaan Yıldırım kimdir?

Hadise'den şaşırtan itiraflar!

Hadise'den şaşırtan itiraflar! Hadise fazla kiloları ile ilgili ilk kez konuştu. Hadise'den çarpıcı açıklamalar. Hadise kimdir?

İzinsiz reklam kullanan Hadise’ye ikinci mahkeme şoku

Tv8 kanalında jüri üyeliği yapan Hadise, 500 bin Euro karşılığında reklam anlaşması imzaladı. Sahiplerinden izin almayan Hadise şimdi mahkemelerle uğraşıyor.

Hadise Uzaklaştırma Kararı Aldırdı!

Magazin dünyasının önde gelen isimlerinden Şarkıcı Hadise kendisini rahatsız ettiğini öne sürdüğü takipçisine karşı mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırdı. İşte haberin detayları!

Kaan Yıldırım, Hadise ile barıştı

Bir dargın bir barışık giden ilişkilerini 2020'nin son günlerinde bitiren ikili ayrılığa fazla dayanamadı. Tekrar bir araya gelen ikili kavuşmalarını hayranlarıyla paylaştı.

O Ses Türkiye Rap'in jüri üyeleri kimler oldu?

Format ve kanal değişikliğine giden O Ses Türkiye'nin 2021 versiyonunda jüri üyeleri belli oldu. eski jürilerden sadece Hadise'nin olduğu jüri üyeleri kimler? işte o isimler.

Hadise o haberleri sosyal medyadan yalanladı

Ünlü şarkıcı Hadise hakkında çıkan 'pahalı elbise siparişi' haberlerine tepki gösterdi. Hadise o haberleri sosyal medyadan yalanladı. İşte Hadise'nin açıklaması...

Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı mı?

2020 ünlülere yaramadı. Önceleri evlenmeye karar veren Hadise - Kaan Yıldırım ikilisi 2020'nin son günlerinde ayrıldı. Fanları ikilinin barışıp barışmadıklarını merak ediyor.

Hadise’den 500 Bin TL’lik Konser

Magazin dünyasının renkli isimlerinden başarılı şarkıcı Hadise yılbaşı gecesinde yayınlanmak üzere Tik Tok için 3 saatlik akustik bir performans sergiledi. İşte detaylar!

Hadise’nin Ayrılık Açıklamasına Kızan Kaan Yıldırım Harekete Geçti!

Geçtiğimiz günlerde bir sosyal medya paylaşımıyla sona eren Hadise ve Kaan Yıldırım aşkında bugün başka olayların yaşandığı iddia edildi. İşte ayrıntılar!

Hadise Kaan Yıldırım Bu Sefer Gerçekten Ayrıldı!

2020 yılının en büyük aşk bombalarından biri olan şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım ilişkisi sona erdi. İlişkinin bittiğini Hadise açıkladı!