Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Düğün Yeri Belli Oldu

Müzik dünyasının ünlü şarkıcısı Hadise geçtiğimiz Nisan’ın 30’unda Mehmet Dinçerler ile nikah kıymıştı. Çiftin Eylül ayında İtalya’da düğün yapacağı öğrenildi.

Sessizce evlenen Hadise ile Mehmet Dinçerler balayına çıktı

Ünlü şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler Çırağan Sarayı'nda sessizce evlenmişti. Hadise ile Mehmet Dinçerler balayına çıktı. Hadise'den ilk balayı görüntüleri geldi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler dini nikah kıydı

Ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler'in aşkı evlilik hazırlıklarıyla devam ediyor. Evlenmeyi planlayan Hadise ile Mehmet Dinçerler imam nikahı kıydı.

Hadise'nin sır gibi sakladığı kız isteme fotoğrafları ifşa oldu

Ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler'in ilişkisi evlilik yolunda ilerliyor. Hadise'nin sır gibi sakladığı kız isteme fotoğrafları ifşa oldu. İşte o fotoğraflar…

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in düğün tarihi belli oldu mu?

Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti son günlerin en çok konuşulan isimleri oldu. Hadise ile Mehmet Dinçerler Kadir Gecesi'nde mi evleniyor? İşte Hadise'nin düğün tarihi…

Hadise ve müstakbel kayınvalidesi aynı karede görüntülendi

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler evlilik yolunda ilerlerken son görüntüleri yine sosyal medyanın gündeminde. Hadise ve müstakbel kayınvalidesi aynı karede görüntülendi.

Hadise Evleniyor! Mehmet Dinçerler’den Evlilik Teklifi

Şarkıcı Hadise işletmeci sevgilisi Mehmet Dinçerler ile evleniyor. Hadise’nin aldığı evlilik teklifi videosu sosyal medyayı salladı! Evlilik yüzüğünün fiyatı ise merak konusu…

O Ses Türkiye Ne Zaman Final Yapacak?

TV8'de Her yıl yeni sezonu ile ekranlarda yerini alan O Ses Türkiye erken final mi yapıyor soruları ile gündemde yerini aldı.

Yılbaşında Hangi Ünlü İsim Nerde Sahneye Çıkacak Ne Kadar Kazanacak?

Yılbaşı yaklaşırken ünlülerin çıkacağı sahneler ve alacağı ücretler merak konusu olmaya devam ediyor. İşte ünlü isimlerin alacağı ücretler ve sahne alacağı yerler.

Hadise ve Mehmet Dinçerler ölümden döndü

Ünlü şarkıcı Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler trafik kazası geçirdi. Ölümden dönen Hadise kazanın şokuyla baygınlık geçirdi. İşte kaza ile ilgili tüm detaylar…

O Ses Türkiye Final Yapıyor

Tv 8‘in efsane yarışma programı O Ses Türkiye’den kötü haberler gelmeye devam ediyor. Düşük reytingin ardından şimdide programın final yapacağı iddia edildi.

Hadise’nin Babası ve Annesi Mahkemelik Oldu

Ünlü şarkıcı Hadise magazin basınının gündeminden düşmüyor. Ünlü ismin babası mahkemeye başvurarak eşinden boşanmak istediğini belirtti.

O Ses Türkiye'nin Jüri Ekibi Belli Oldu

Her yıl eğlenceli dakikalara imza atan Acun Ilıcalı’nın sunduğu O Ses Türkiye’nin yeni sezon da yeni jüri ekibi belli oldu.

O Ses Türkiye’de Yeni Jüri Üyesi Belli Oldu

Tv 8 ekranlarının en başarılı yapımlarından O Ses Türkiye sonunda aradığı jüri üyesini buldu. Peki Hadise'den boşalan koltuğa hangi ünlü isim oldu?

O Ses Türkiye’den Yeni Sezonda Hadise Kararı

Yıllardır O Ses Türkiye Yarışma programının Jüri Koltuğunda oturan Hadise’nin gelecek sezonda jüri koltuğunda yer almayacağı öğrenildi.

Ünlü Şarkıcı Gökçe’den Yardım Çağrısı

Morallerimiz çok bozuk elimizden hiçbir şey gelmiyor. Yangın bazı yerlerde iki, üç, dört katına çıkmış durumda. Çantalarımızı Hazırladık Bekliyoruz

Hadise'den başörtülü modacı Hülya Aslan'a destek

Ünlü şarkıcı Hadise ve Fulden Uras'tan başörtülü modacı Hülya Aslan'a destek. Hülya Aslan Alaçatı'da yaşadıklarını sosyal medyadan paylaşmıştı. Birçok kişiden destek geldi…

Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise'nin yeni aşkı ortaya çıktı

Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise'nin yeni aşkı ortaya çıktı. Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise yeni sevgili yaptı. Hadise'nin yeni sevgilisi kim?

Hadise’den Annesine 200 Bin TL’lik Jest

Magazin dünyasının ünlü ve gözde isimlerinden Hadise Belçika’da yaşayan annesini Bodrum’a tatil için getirdi ve burada bir otelin rezidansını 200 Bin TL’ye kiraladı.

Hadise Kaan Yıldırım'la ilgili her şeyi hayatından çıkarıyor

Hadise ile Kaan Yıldırım ilişkisi son günlerde farklı haberlerle gündeme geliyor. Hadise Kaan Yıldırım'la ilgili her şeyi hayatından çıkarıyor. Hadise Kaan Yıldırım'ı sildi!