İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'tan sitem. Şarkısını Hadise'ye kaptırdı

Müzik camiasında Dilan Çıtak Tatlıses’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın yankıları devam ediyor. Şarkıcı yeni çıkaracağı şarkısının Hadise’ye verildiğini açıklamıştı.

Hadise ile Seren Serengil birbirine girdi

Magazin programı sunan Seren Serengil bir süredir kavgalı olduğu şarkıcı Hadise ile bir kez daha birbirine girdi Hadise’nin makyajsız pozlarına yaptığı yorumla Hadise’yi kızdırdı

Yüzüğünü satmak isteyen şarkıcı Hadise büyük şok yaşadı

Mehmet Dinçerler, Hadise'ye evlilik teklifi ederken aldığı yüzüğü geri istedi. Ancak hadise yüzüğü geri vermedi Değerinin 3 milyon TL olduğu konuşulan yüzük replika çıktı

İbrahim Çelikkol'dan Hadise'ye destek!

Hadise Mehmet Dinçerler evliliği resmen bitse de iddia ve söylentiler devam ediyor Kaldıkları eve kira ödemeyen Dinçerler yüzünden zor durumda kalan Hadise bakın kim yardım etti?

Hadise ile Mehmet Dinçerler Boşandı

30 Nisan tarihinde dünya evine giren ve yaklaşık 5 ay evli kalan hadise ve Mehmet Dinçerler çifti bugün görülen beş dakikalık duruşma sonrası boşandı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in Boşanma Tarihi Belli Oldu

Bundan yaklaşık dört ay önce evlenerek dünya evine giren ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler’in boşanma davalarındaki mahkeme tarihi belli oldu.

Mehmet Dinçerler'den Hadise'ye Cemal Hünal'lı gönderme!

Mehmet Dinçerler ile Hadise 30 Eylül'de Beykoz Adliyesi'nde boşanacak Yüzüğü istediği için günlerce eleştirilen Mehmet Dinçerler videolu gönderme yaptı Sosyal medya yıkıldı

Psikolojik baskı yaptığı iddiasına Mehmet Dinçerler’den jet cevap!

Şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler'in evlilikleri bitti ancak tartışmalar hiç bitmedi Mehmet Dinçerler eşine psikolojik baskı uyguladı iddiasına bakın nasıl cevap verdi

Ünlü Sanatçı Hadise Boşanma Davası Açtı

Yaklaşık beş ay önce evlenen ve magazin basınında geniş şekilde gündem olan ünlü şarkıcı Hadise flaş bir kararla boşanmaya karar verdi ve mahkemeye başvurdu.

Hadise ve Mehmet Dinçerler barıştı mı?

Şarkılarından çok ilişkileriyle gündem olan şarkıcı Hadise ve eşi Mehmet Dinçerler'in ayrılacakları iddia ediliyor Peki ikili syrıldı mı yoksa barıştı mı?

Seda Bakan İkinci Kez Anne Oldu

Seyircinin sevdiği oyunculardan biri olan ve son olarak zeytin Ağacı dizisinde rol alan başarılı ve güzel oyuncu Seda Bakan ikinci kez anne oldu.

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Düğün Yeri Belli Oldu

Müzik dünyasının ünlü şarkıcısı Hadise geçtiğimiz Nisan’ın 30’unda Mehmet Dinçerler ile nikah kıymıştı. Çiftin Eylül ayında İtalya’da düğün yapacağı öğrenildi.

Sessizce evlenen Hadise ile Mehmet Dinçerler balayına çıktı

Ünlü şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler Çırağan Sarayı'nda sessizce evlenmişti. Hadise ile Mehmet Dinçerler balayına çıktı. Hadise'den ilk balayı görüntüleri geldi.

Hadise ve Mehmet Dinçerler dini nikah kıydı

Ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler'in aşkı evlilik hazırlıklarıyla devam ediyor. Evlenmeyi planlayan Hadise ile Mehmet Dinçerler imam nikahı kıydı.

Hadise'nin sır gibi sakladığı kız isteme fotoğrafları ifşa oldu

Ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler'in ilişkisi evlilik yolunda ilerliyor. Hadise'nin sır gibi sakladığı kız isteme fotoğrafları ifşa oldu. İşte o fotoğraflar…

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in düğün tarihi belli oldu mu?

Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti son günlerin en çok konuşulan isimleri oldu. Hadise ile Mehmet Dinçerler Kadir Gecesi'nde mi evleniyor? İşte Hadise'nin düğün tarihi…

Hadise ve müstakbel kayınvalidesi aynı karede görüntülendi

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler evlilik yolunda ilerlerken son görüntüleri yine sosyal medyanın gündeminde. Hadise ve müstakbel kayınvalidesi aynı karede görüntülendi.

Hadise Evleniyor! Mehmet Dinçerler’den Evlilik Teklifi

Şarkıcı Hadise işletmeci sevgilisi Mehmet Dinçerler ile evleniyor. Hadise’nin aldığı evlilik teklifi videosu sosyal medyayı salladı! Evlilik yüzüğünün fiyatı ise merak konusu…

O Ses Türkiye Ne Zaman Final Yapacak?

TV8'de Her yıl yeni sezonu ile ekranlarda yerini alan O Ses Türkiye erken final mi yapıyor soruları ile gündemde yerini aldı.

Yılbaşında Hangi Ünlü İsim Nerde Sahneye Çıkacak Ne Kadar Kazanacak?

Yılbaşı yaklaşırken ünlülerin çıkacağı sahneler ve alacağı ücretler merak konusu olmaya devam ediyor. İşte ünlü isimlerin alacağı ücretler ve sahne alacağı yerler.