Ünlü isimlerden aşı kampanyasına videolu destek

Covid-19 salgınını önlemek için aşı kampanyaları yapılmaya başlandı. Sağlık Bakanlığı ünlü isimlerden de yardım aldı. Ünlü isimlerden aşı kampanyasına videolu destek geldi.

Haluk Bilginer ve Erkan Petekkaya aynı dizide

İki usta oyuncu aynı projede buluşuyor. Ekranların sevilen isimlerinden Haluk Bilginer ve Erkan Petekkaya aynı dizide yer alacak. İşte uyarlanan o diziyle ilgili tüm detaylar…

İki usta isim aynı projede!

Yer aldıkları dizi ve filmlerde gösterdikleri performanslarla Türk Sineması'nın en önemli isimleri arasında yer alan Haluk Bilginer ve Uğur Yücel, aynı proje için bir araya geldi.

Şeref Bey dizisinden ilk kareler paylaşıldı

Acun Medya’nın patronu Acun Ilıcalı’nın yeni dijital kanalı EXXEN yayın dünyasına bomba gibi girmeye hazırlanıyor. . Şeref Bey ve onu canlandıran Haluk Bilginer kimdir?

Haluk Bilginer'in başrolü olduğu Alex Rider Türkiye'de hangi kanalda yayınlanacak?

Haluk Bilginer'in rol alacağı İngiliz dizisi Alex Rider çok yakında başlayacak. Alex Rider dizisi Türkiye'de hangi kanalda yayınlanacak.

Haluk Bilginer İngiliz dizisinde başrol oynayacak!

Usta oyuncu Haluk Bilginer uluslararası başarılarından birine daha imza attı. Ünlü aktör Haluk Bilginer İngiliz yapımı dizide başrol oynayacak. İşte o İngiliz yapımı dizi!

Ezel dizisinin oyuncuları 11 yılda ne kadar değişti? İşte son halleri!

Televizyon tarihinin en sevilen yapımlarından biri olan Ezel dizisinin üzerinden tam 11 yıl geçti. Ezel oyuncuları 11 yılda ne kadar değişti? İşte son halleri!

Haluk Bilginer Emmy Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü Kazandı!

Puhu Tv'de yayınlanan şahsiyet dizisinin başarılı oyuncusu Haluk Bilginer'e büyük onur! Bilginer 47'ncisi düzenlenen Uluslararası Emmy Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu Seçildi!

Farah Zeynep Abdullah’ın yeni projesi belli oldu mu?

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah yeni bir yapımla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Farah Zeynep Abdullah’ın yeni projesi belli oldu mu? Hangi projede yer alacak? işte detaylar...

Haluk Bilginer Alex Rider dizisinde rol aldı

Haluk Bilginer Alex Rider dizisinde rol aldı. Son olarak Anthony Horowitz'in aynı adlı romanından uyarlanan Alex Rider dizisinde oynadı.