Kahraman Babam Final Yapıyor

Show Tv ekranlarında yaz dizisi olarak ekrana gelen ve itfaiyecilerin hayatını anlatan Kahraman Babam dizisi 8. Bölümde final yapma kararı aldı.

Kahraman Babam 6. Bölüm izle

Kahraman Babam 6. Bölüm izle; Kahraman Babam 6. Bölüm 12 Temmuz Pazartesi akşamı ekrana geliyor. Sevilen dizinin yeni bölümünü canlı izlemek için detaylar haberimizde…

Kahraman Babam 5. Bölüm İzle!

Menekşe ile İlker arasındaki ipler kopma noktasındadır. Uğur ve Yonca arasındaki yakınlaşma dikkat çekerken Ömrüm nasıl bir karar verecek?

Kahraman Babam 4. Bölüm izle

Uğur, burnunun dibindeki düşmanını keşfedebilecek mi? Zehra, İlker ile Menekşe'nin evliliğine engel olmaya çalışıyor. Furkan'ın Menekşe'ye hediye vermesi nelere yol açıyor?

Kahraman Babam 3. Bölüm izle

Show TV'de 21 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan Kahraman Babam 3. bölüm izle. Kahraman Babam son bölüm tek parça izleyebileceğiniz adres sayfamızda.

Kahraman Babam 1. Bölüm İzle!

Karısının ölümüyle sarsılan Uğur, Cem ile yüzleşiyor. Kızını geri almak isteyen Uğur, eşinin katiline ulaşabilecek mi? İlker ve Menekşe'yi bekleyen kötü sürpriz Kahraman Babam'da.

Kahraman Babam dizisi kim kimdir?

Hayat kurtaran kahraman itfaiyecilerin işleriyle olan zorlu mücadeleleri yanında sevdiklerine zaman ayırmamasının yol açtığı travmayı gösteren Kahraman abam dizisi başlıyor

Kahraman Babam Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Show Tv ekranlarında ilk bölümü mart ayında yayınlanan ancak daha sonra yaz sezonuna ertelenen Kahraman Babam Dizisinin yayın tarihi belli oldu

Kahraman Babam çok yakında Show TV'de başlıyor!

Haziran2021’de Show Tv’deki yolculuğuna başlayacak olan dizi, bir avuç kahraman itfaiyecinin olağanüstü fedakârlıklarını anlatıyor.

Kırmızı Kamyon Dizisinin Adı Değişti

Show Tv ekranlarında ilk bölümü Kırmızı Kamyon olarak yayınlanan ve daha sonra yaz aylarına ertelenen dizinin adı Kahraman Babam olarak değiştirildi.