Halit Ergenç ve eşi Türkiye’yi terk mi etti?

Çocuklarını yanlarına alarak Türkiye'yi terk ederek Londra’ya yerleştikleri iddiasına ünlü oyuncu Halit Ergenç nasıl bir tepki gösterdi?

Kardeşlerim dizisinin Harika’sı Gözde Türker rolünü anlattı

Drama dizisi Kardeşlerim ilgi görmeye devam ediyor. Dizide oynadığı Harika' karakteriyle dikkat çeken Gözde Türker, rolünü anlattı

Nebahat Çehre o rollerden bıktı

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre son dönemde ekranda olmayan ünlülerden. Ekranda olmama nedenini açıklayan Nebahat Çehre o rollerden bıktığını söyledi.

Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem’inden inanılmaz değişim!

Karantina sürecinde evde kalan Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem’inden inanılmaz değişim. Herkes şimdi bu müthiş değişimi merak ediyor. Neydi güzel yıldıza nasip olan bu güzel çözüm?

Hülya Avşar kendisine gelen projelerden ne kadar para istiyor?

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar uzun süredir ekranlarda görülemeyen kişilerden. Bunun sebebinin ücret olduğu iddia edildi. Hülya Avşar kendisine gelen projelerden ne kadar para istiyor?

Tims Prodüctiondan Milyon Dolarlık Dava

Türk Televizyonlarına yaptığı başarılı yapımlarla dikkatleri çeken Tims Prodüction Çinli şirkete milyon dolarlık dava açtı. Peki davanın konusu ne? İşte detaylar!

Meryem Uzerli hayranlarına sevindiren haber!

Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem Sultan karakteri ile akıllara kazınan güzel oyuncu Meryem Uzerli milyonlar tarafından büyük beğeni topladı. Güzel oyuncu hayranları vereceğimiz bu habere çok sevinecek. İşte o haber...