Savaşçı kadrosuna 6 yeni isim katıldı

Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Fox Tv'de 5. Sezonu yayınlanan Savaşçı dizisi heyecanlı operasyonlarla karşınızda olacak. İşte Savaşçı'ya katılan isimler

Savaşçı Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarında bir dönem fırtına gibi esen ve reyting rekorları kıran savaşçı dizisi ekranlara yeniden dönüyor. Dizi yeni bölümleriyle 10 Nisan’dan itibaren Fox Tv’de.

Savaşçı Başlıyor! Peki Kim Kimdir?

Limon Film tarafından hazırlanan Savaşçı 5. Sezonuyla ve yeni oyuncularıyla yakın zamanda yeniden ekranlara geliyor. Peki Savaşçı’nın yeni karakterleri kim? İşte cevabı!

Savaşçı yeni sezon çekimleri heyecanlandırdı

Dört yanı düşmanla çevrili vatanımızın bekçisi, dostlarımızın gururu, düşmanlarımızın korkulu rüyası Bordo Berelilerin seçkin birliği ünlü Kılıç Timi’nin hikâyesi ekrana geliyor.

Survivor Yarışmacısı Savaşçı Dizisine Katıldı!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Savaşçı Dizisi kadrosuna yeni bir oyuncuyu daha kattı. Survivor’da yarışmacı olan Anıl tetik dizide Astsubay Savaş karakterine hayat verecek.

Ediz Hun Savaşçı Dizisiyle Ekranlara Dönüyor!

Limon Yapım tarafından Fox Tv için hazırlanan Savaşçı yeni sezona hızlı ve iddialı hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Ediz Hun dizinin ana kadrosuna dahil oldu.

Savaşçı Dizisine Göktürk Albay Geldi!

Fox Tv ekranlarının Pazar akşamlarının en çok seyredilen dizisi Savaşçı ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dizi usta oyuncu Tamer Karadağlı ile anlaştı. İşte detaylar!