Savaşçı Başlıyor! Peki Kim Kimdir?

Savaşçı Başlıyor! Peki Kim Kimdir?
Limon Film tarafından hazırlanan Savaşçı 5. Sezonuyla ve yeni oyuncularıyla yakın zamanda yeniden ekranlara geliyor. Peki Savaşçı’nın yeni karakterleri kim? İşte cevabı!

Fox Tv ekranlarında 4 sezon boyunca yayınlanan ve yayınlandığı Pazar akşamlarında en çok seyredilen yapım olan Savaşçı Dizisi üzerindeki kara bulutları atarak yeniden ekrana dönmeye hazırlanıyor. Seyirci tarafından heyecanla takip edilen ve askeri bir timin terörle mücadelesini anlatan dizi ne yazık ki bazı talihsizlikler sonunda ekranlara uzun süre veda etmek durumunda kalmıştı. Bu süre zarfında da pek çok oyuncusunu kaybeden dizi başrol oyuncusuyla da yolları ayırmak durumunda kalmış ve artık herkes tarafından final yapılacak gözüyle bakılan bir yapım haline gelmişti. Ancak Limon Film tarafından hazırlanan dizi tabir yerindeyse küllerinden doğdu ve yeni oyuncularla yoluna devam kararı vererek sete indi. Yeni bölüm çekimleri başlayan dizinin yakında seyirciyle yeniden buluşması bekleniyor. Peki Savaşçı’nın kadrosuna yeni katılan oyuncuların canlandırdıkları karakterlerin özellikleri ne? İşte cevabı!

Kim Kimdir?

Savaşçı’nın yeni sezonda kadrosuna yeni katılan oyuncuların canlandıracağı karakterlerin detayları belli oldu. İşte Kılıç Timinin yeni askerleri!

Tamer Karadağlı - Albay Oktay Göktürk: Diziye yeni katılan usta oyuncu Tamer Karadağlı’nın canlandırdığı Albay Göktürk gözü kara, cesur, vatansever bir subaydır. Genel olarak sağduyulu davransa da zaman zaman her türlü çılgınlığı yapabilmektedir. 14 yaşında bir kızı vardır ve eşi ev hanımıdır. Albay Kopuz’la birlikte Turan Ordusunu kurma hayali kurmuştur. Şu an kurulan Turan Ordusu’nun Orta Asya ayağını koordine etmekle görevlidir.

Ekin Mert Daymaz - Astsubay Çavuş İlbeyli: Henüz küçükken ailesini kaybetmiştir. Öğretmen olan ablasının dışında kimsesi yoktur. çekişmeyi ve iddiayı sevmektedir. Kondisyona çok dikkat eder. Futbol ve basket maçlarını hiç kaçırmaz.

Erkan Meriç - Astsubay Üstçavuş Subaşı: Kılıç timinin keskin nişancısıdır. Sessiz sakin, içe dönük bir karakterdir. Az ama öz konuşmaktadır. Genel olarak silahlara merakı vardır ve her türlü silahı bilmektedir.

Seranay Aktaş – Teğmen Selcen: Soğukkanlı bir subaydır. Yüzbaşı Haydar Bozkurt’u dengeleyen ve yeri geldiğinde tolare eden biridir. En büyük özelliği yakın dövüş konusunda uzman olmasıdır. Hedefine koyduğu şeye ulaşmak için deli gibi çalışabilmektedir.

Ediz Hun – Emekli Albay Göktürk: Albay Oktay Göktürk’ün babasıdır. Zamanında askeri istihbaratta görev almış ve önemli operasyonlara imza atmıştır. Oğlu Oktay’la gurur duymakta ve zaman zaman ona farklı bakış açıları göstermektedir.

Savaşçı yeni bölümleriyle yakında yeniden Fox Tv’de seyircisiyle buluşacak.

26-01-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar