TRT1’in yeni dizisi Mükemmel Eşleşme’nin okuma provası yapıldı

Altın Portakallı yönetmen Emre Kavuk’un yönetmen koltuğunda oturduğu Mükemmel Eşleşme dizisi görücü usulü tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını anlatıyor.

Yeniden başlayacak olan Seksenler dizisinde sürpriz gelişme!

Seksenler dizisi ekran yolculuğuna Ramazan arası vermişti Yeniden başlayacak olan dizide sürpriz bir gelişme yaşandı 504. bölümde ayrılan oyuncu geri döndü

Pelin Öztekin babası hakkındaki çirkin mesajı ifşa etti

Türk tiyatrosunun usta ismi Rasim Öztekin’in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin, bir takipçiden gelen babası hakkındaki çirkin mesajı ifşa etti.

Netflix'in teklifini reddeden Özlem Balcı takdir topladı

Seksenler dizisindeki Yıldız rolünü başarıyla canlandıran sempatik oyuncu Netflix'in geri çevrilmeyecek meblağdaki teklifini reddederek izleyicinin hayranlığını kazandı

Seksenler Dizisinde Şok Ayrılık!

TRT 1'de yıllardır yayınlanan ve seyircinin severek takip ettiği dönem dizisi Seksenler’de flaş bir ayrılık yalandı. Nazlı karakterini canlandıran yasemin Conka diziden ayrıldı!

Seksenler Dizisinde Koronavirüs Şoku!

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan ve seyircinin severek takip ettiği Seksenler Dizisinde koronavirüs şoku yaşandı. İşte haberin detayları!

Seksenler dizisindeki o ayrıntı yıllar sonra ortaya çıktı!

Türkiye'nin sevilen ve en çok izlenen dönem dizilerinden Seksenler dizisindeki o detayı kimse fark etmedi. Seksenler dizisindeki o ayrıntı yıllar sonra ortaya çıktı.