Ünlü şarkıcı Levent Yüksel’den şaşırtan itiraf!

Ünlü sunucu Ceylan Ertem’in programına katılan ve sorduğu sorulara içtenlikle cevap veren Levent Yüksel, programda ilk albümünün hiç duyulmamış hikayesini anlattı

Sertap Erener’in gergin anları!

Ülkemizin ödüllü sanatçılarından şarkıcı Sertap Erener bir albüm projesinin lansmanı  için katıldığı etkinlikte Öykü Karayel-Can Bonomo çiftinin ilgi görmesine sert tepki gösterdi.

Sağlık Bakanı'ndan Sertap Erener'e teşekkür

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan ünlü şarkıcı Sertap Erener'e teşekkür geldi. Fahrettin Koca sosyal medya hesabından Erener'in seslendirdiği klibi paylaştı ve teşekkür etti.

Sertap Erener’den Sürpriz Çocuk Çıkışı

Ünlü şarkıcı Sertap Erener’in farelerden çok ürüyor olabiliriz diyerek çoğalmamamız gerekiyor şeklindeki sözleri bugünün en çok tartışılan haberi oldu.

Sertap Erener, 'Tarıma teşvik projesi' için kolları sıvadı!

Sertap Erener, 'Tarıma teşvik projesi' için kolları sıvadı! Sertap Erener köy hayatı. Sertap Erener kimdir? Sertap Erener tarım projesi

Ünlü sanatçılar Bodrum'da çöp topladı!

Miss Gibi 1 Bodrum platformu üyeleriyle birlikte ünlü sanatçılar Bodrum'da çöp topladı. Atılanlara isyan eden Sertap Erener, "İnsanlığımdan utanıyorum" dedi.

Sertap Erener çok heyecanlandığı o geceyi anlattı!

Ünlü şarkıcı Sertap Erener, 17 yıl önce birinci olduğu Eurovision şarkı yarışmasında duyduğu heyecanı anlattı ve şarkıyla ilgili yaşanan yeni gelişme ise çok sevindirdi.