Tuba Büyüküstün canlı yayın yaptı bütün dünya izledi!

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün kanalından canlı yayın yaparak çok önemli bir iş yaptı. Tuba Büyüküstün'ün yaptığı canlı yayın, Türkiye ve dünyadan binlerce kişi tarafından izlendi.

Tuba Büyüküstün’den Rise Of Empires: Ottoman’daki Hamam Sahnesi İçin İlginç Açıklama!

Tuba Büyüküstün’den Rise Of Empires: Ottoman’daki hamam sahnesi İçin İlginç bir açıklama geldi. İşte hamam sahnesiyle ilgili yapılan o açıklama!

Tuba Büyüküstün’ün dizisi Rise Of Empires Ottoman’ın Netflix’te yayın tarihi belli oldu!

Tuba Büyüküstün’ün başrollerinde olduğu Rise Of Empires Ottoman için geri sayım başladı. İşte, Rise Of Empires Ottoman’ın Netflix’te yayın tarihi!

Tuba Büyüküstün’ün dizisi Rise Of Empires: Ottoman’ın yayın tarihi belli oldu

Dijital yayın organı Netflix, bomba gibi bir diziyle adından söz ettiriyor Tuba Büyüküstün’ün dizisi Rise Of Empires: Ottoman’ın yayın tarihi belli oldu.

Tuba Büyüküstün’ün Yeni Dizisi Belli Oldu!

Usta ve güzel oyuncu Tuba Büyüküstün sonunda sevenleriyle buluşuyor. Uzun bir süre ekranlardan uzak kalan Büyüküstün Camdaki Kız adlı romandan uyarlanacak diziyle ekrana dönüyor.

Kenan İmirzalıoğlu ile Tuba Büyüküstün'den sevindirici haber!

Kenan İmirzalıoğlu ile Tuba Büyüküstün'den sevindirici haber! Ekranların sevilen iki isminden güzel haber geldi! Peki iki ünlü ismi bir araya getiren ne olacak?

La Casa de Papel dizisinin Türkiye uyarlaması mı geliyor?

Türkiye'de hayli popüler olan La Casa de Papel dizisinin Türkiye'ye uyarlanacağı iddia edildi. Başroller için bazı isimler ortaya atıldı.

Cesur ve Güzel Neden Final Yapıyor?

Mesele hikayeyi heyecanlı ilerletmek değildir asıl mesele duyguyu seyirciye tam olarak geçirmektir. Cesur ve Güzel'i gününde yayınlanan Kanal D'nin dizisi Vatanım Sensin'den ayıran en büyük özellik budur.

Cesur ve Güzel'i bekleyen büyük tehlike!

Star Tv böyle büyük bir prodüksiyona bu reytingi yeterli görmez. Halbuki bu cast ve teknik ekiple reyting çok kolay görünüyor. Reyting toplumun isteklerini yerine getirdiğinde alınır. Cesur ve Güzel'de maalesef toplumun beklentilerini göremiyoruz.

Cesur ve Güzel'in Yeni Bölüm Fragmanında Heyecan Dorukta

Cesur ve Güzel, yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cesur’dan Sühan'a aşk itirafı geliyor, Tahsin Korludağ malikanesi intihar girişimiyle büyük şok yaşıyor. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Cesur ve Güzel'in yeni bölüm özeti;