Zeytin Ağacı (Another Self) Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

OGM P ictures tarafından yapımı üstlenen, başrollerini Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un paylaştığı Zeytin Ağacı (Another Self) dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Ünlü oyuncu Engin Akyürek 36 ülkenin gündeminde zirvede yer aldı

Ünlü oyuncu Engin Akyürek'in başarılı sınırları aşmaya devam ediyor. Ekranların sevilen oyuncusu Engin Akyürek 36 ülkenin sosyal medyasında zirveye oturdu.

Tuba Büyüküstün'ün acı günü! Cenaze törenine katıldı

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ve ailesinin acı günü. Ekranın sevilen ismi Tuba Büyüküstün'ün yakını vefat etti. Tuba Büyüküstün cenaze törenine katıldı.

Beren Saat, Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere aynı dizide bir araya gelebilir!

Disney Plus, yeni dizisi için bomba isimlerle görüşüyor. Beren Saat, Tuba Büyüküstün ve Cansu Dere'ye teklif götürüldü.

Murat Boz ve Tuba Büyüküstün arasındaki aşk iddialarını güçlendiren fotoğraf!

Another Self dizisinin başrolleri Murat Boz ve Tuba Büyüküstün'ün birlikte çekilen fotoğrafları aşk iddialarını alevlendirdi.

Tuba Büyüküstün Eski Sevgilisini Zor Gününde Yanız Bırakmadı

Görüntü yönetmeni Sami Saydan’ın oğlu Tuna Saydan trafik kazası sonrası hayata veda etti. Tuba Büyüküstün eski sevgilisi Sami Saydan’ı cenaze sırasında yalnız bırakmadı.

Ünlü Oyuncu Tuba Büyüküstün’ü Kahreden Ölüm

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün iki yıl önce aşk yaşadığı Sami Saydan’ın oğlu Tuna Saydan’ın hayatını kaybetmesi dolayısıyla derin bir acı yaşadı.

Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen Ayrıldı

Magazin dünyası bugün bir ayrılık haberini okurlarına taşıdı. Oyuncu Melisa Şenolsun ile sevgilisi Umut Evirgen iki yıllık birlikteliklerini bitirdiler.

Ünlü Oyuncu Tuba Büyüküstün’den Koronavirüs Açıklaması

OGM Pictures tarafından hazırlanan Another Self adlı dizinde rol alan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün koronavirüse yakalanmasının ardından bir açıklama yaptı.

Tuba Büyüküstün koronavirüse yakalandı! Set durdu

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün koronavirüse yakalandı. Ekipteki vakalardan sonra Tuba Büyüküstün'ün de koronavirüse yakalanması çekimlerin iptaline neden oldu.

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz aynı dizide buluştu

İlk defa bir dizide rol alacak olan Murat Boz, Tuba Büyüküstün'ün başrol oynayacağı netflix dizisinde başrol oynayacak. Tuba Büyüküstün kimdir?

Sefirin Kızı 52. bölüm izle (Final)

Sefirin Kızı 52. bölüm izle; Sefirin Kızı 11 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak 52. bölümüyle final yapıyor. Sefirin Kızı 52. bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Sefirin Kızı 50. Bölüm İzle

Sefirin Kızı 50. bölüm izle; Sefirin Kızı 27 Nisan Salı akşamı 50. bölümüyle ekranda olacak. Sevilen dizi Sefirin Kızı yeni bölümü izlemek için detaylar haberimizde…

Sefirin Kızı 49. Bölüm izle

Sefirin Kızı 49. Bölüm izle; Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. Tuba Büyüküstün'ün başrolde olduğu Sefirin Kızı 49. Bölüm canlı izle!

Sefirin Kızı 45. Bölüm izle

Sefirin Kızı 45. Bölüm izle; Sefirin Kızı 22 Mart Pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak. Sefirin Kızı 45. Bölüm izlemek için haberimize göz atabilirsiniz…

Sefirin Kızı 44. Bölüm izle

Şüphelerinden kurtulamayan Sancar, umudunu kaybetmek üzeredir. Bir yandan Mavi’yi korumaya çalışırken diğer yandan aklı ve mantığıyla mücadeleye devam etmektedir.

Sefirin Kızı 42. Bölüm izle!

Melek’in zorla alıkonmasıyla perişan olan Sancar, velayet davasını ve kızını kazanabilecek mi? Kendini affedemeyen Sancar, Mavi ile yüzleşiyor. Melek geri dönecek mi?

Ünlü Oyuncuyu Görenler Gözlerine İnanamadı!

Sefirin Kızı’nda Mavi karakteriyle seyirci karşısına çıkan Tuba Büyüküstün üç saat süren bir makyajla ve kostümle bambaşka bir kimliğe büründü.

Sefirin Kızı 41. Bölüm izle

Sefirin Kızı 41. Bölüm izle; Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'i buluşturan Sefirin Kızı bu akşam yeni bölümüyle ekranda. Sefirin Kızı 41. Bölümle ilgili tüm detaylar haberimizde…

Sefirin Kızı’na Bomba Transfer!

Star Tv ekranlarında ikinci sezonuyla seyirciyle buluşan ve sosyal medyada en çok konuşulan dizilerin başında gelen sefirin Kızı’na bomba bir oyuncu transfer edildi.