Yasemin Allen’in yeni projesi belli oldu

Bir Gold Film yapımı olarak ekrana gelecek olan Ölmeden Önce dizisine Uğur Yücel, Erkan Petekkaya, Nazan Kesal ve Ahmet Mümtaz Taylan'dan sonra Yasemin Allen de katıldı

Yasemin Allen yeni dizisi için resmen anlaştı

Yasemin Allen yeni dizisi için yapım şirketiyle resmen anlaştı. Güzel oyuncu, bu sezon da bir dijital platformda yer alacak.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni projesindeki partneri belli oldu!

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı Aşıklar Bayramı filmine önemli bir isim katıldı. Yasemin Allen başrol olarak filme dahil oldu.

Olağan Şüpheliler dizisi çekimlere başladı

Acun Ilıcalı’nın dijital kanalda faaliyet gösteren Exxen kanalında eşlerini öldüren 3 kadının ilginç hikayelerini anlatacak olan dizi “Olağan Şüpheliler” çekimlere başladı

İyi Günde Kötü Günde 6. Bölüm izle (Final)

Yeni sezona iddialı başlayan fakat bu iddiasını sürdüremeyen İyi Günde Kötü Günde 6. Bölümüyle final yapıyor. İyi Günde Kötü Günde 6. Bölüm (Final) izle!

İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm izle!

Yeni sezonun eğlenceli dizilerinden biri olan İyi Günde Kötü Günde bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm izle!

Yeni dizi İyi Günde Kötü Günde'nin başrol oyuncuları belli oldu! İşte o isimler!

Yeni sezonda, yeni diziler izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni dizi İyi Günde Kötü Günde'nin de hazırlıkları sürerken başrol oyuncuları belli oldu! İşte o isimler…

İyi Günde Kötü Günde Dizisine Bomba Transferler!

Star Tv için hazırlıkları süren İyi Günde Kötü Günde adlı dizinin kadrosunda bulunan oyuncular adeta göz kamaştırıyor. Diziye son olarak Yasemin Allen dahil oldu. İşte detaylar!