Sen Çal Kapımı 19. Bölüm İzle!

Sen Çal Kapımı dizisinde kıskançlık devam ederken Eda'nın gizli hayranı Serkan'ı nasıl etkileyecek? Sen Çal Kapımı yeni bölüm için tıklayın!

Afili Aşk Yine Gün Değiştiriyor!

Kanal D’nin bahtı kara dizisi Afili Aşk’a yayın günü dayanmıyor. Dizinin kanal tarafından ikinci kez yayın günü değiştirildi. Peki bu değişiklik neden yapıldı? İşte detaylar!

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin Günü Değişti!

Kanal D ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan komedi programı Çok Güzel hareketler Bunlar 2'nin yayın günü değişti. Çok Güzel hareketler Bunlar 2'nin yeni günü ne zaman?

Afili Aşk 34. Bölüm İzle!

Afili Aşk 34. Bölüm İzle! Yayın günü değişen ve artık cumartesi günleri Kanal D Ekranlarında yayınlanan Afili Aşk 34. Bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Afili Aşk Gün Değiştirdi! İşte Afili Aşk’ın Yeni Günü!

Kanal D'de yayınlanan romantik komedi dizisi Afili Aşk'ın Çarşamba günü olan yayın günü Kanal tarafından değiştirildi. Peki Afili Aşk'ın yeni günü ne zaman? İşte detaylar!

Güldür Güldür Show Yeni Gününde İlk Bölümüyle Ne Zaman?

Show Tv'nin başarılı yapımlarından Güldür Güldür Show Yeni Gününde İlk Bölümüyle Ne Zaman ekrana gelecek? Cuma akşamları yayınlan yapımın yeni yayın günü ve diğer detaylar aşağıda!