21 Eylül 2021 Salı Reyting Sonuçları

21 Eylül 2021 Salı Reyting Sonuçları
TİAK'ın ölçümlediği 21 Eylül 2021 Salı reyting sonuçları belli oldu. Masumlar Apartmanı, Evlilik Hakkında Her Şey, Ada Masalı, Baht Oyunu yarışında günün birincisi kim oldu?

21 Eylül 2021 Salı reyting sonuçları Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından açıklandı. Yayımlanan verilerle birlikte dün ekrana gelen tüm televizyon yapımlarının izlenme istatistikleri ortaya çıkmış oldu. Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandı? Yayınlanan programlar reyting kategorilerinde hangi sırada yer aldı? Dünün reyting sonuçlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

21 EYLÜL SALI REYTİNGLERİNDE HANGİ DİZİ VE PROGRAMLAR YARIŞTI?

Dünün en çok merak edilen konularından biri de salı dizileri oldu. Salı günü prime time zamanında trt 1'de 'Masumlar Apartmanı', Fox TV'de ilk bölümüyle ekrana gelen 'Evlilik Hakkında Her Şey', 'Kanal D'de 'Baht Oyunu', Star TV'de ise 'Ada Masalı' dizileri yeni bölümüyle ekrana geldi. Peki 21 Eylül Salı reytinglerinde en çok izlenen hangi dizi veya program oldu? İşte dünün reytingleri.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

21 Eylül Salı günü total reyting kategorisinde günün en çok izlenen yapımı atv'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' oldu. Listenin ikinci sırasında dün akşam atv'de yayınlanan Türk sinema filmi 'Aman Reis Duymasın' yer alırken, 'Masumlar Apartmanı' dizisi günü üçüncü sırada tamamladı. Tv8'in sevilen yarışma programı 'MasterChef Türkiye' günü dördüncü sırada tamamlarken, 'Esra Erol'da' programı listenin beşinci sırasında yer aldı. Günün diğer dizileri 'Baht Oyunu' ve 'Ada Masalı' ilk 10'da yer alamadı.

AB İLK 10 PROGRAM

21 Eylül AB reyting kategorisinde ise günün en çok izlenen yapımı TRT 1'de yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' oldu. Listenin ikinci sırasında 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' yer alırken günü üçüncü sırada tamamlayan yapım, dün ilk bölümüyle ekrana gelen Fox'un yeni dizisi 'Evlilik Hakkında Her Şey' oldu. 'MasterChef Türkiye' dördüncü, 'Ama Reis Duymasın' filmi ise günü beşinci sırada tamamlayan yapım oldu. Günün diğer dizileri 'Baht Oyunu' ve 'Ada Masalı' ilk 10'da yer alamadı.

NOT: Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlanması yasaklandığı için sadece ilk 10 sıralamayı paylaşabiliyoruz.

 

22-09-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler