Ab-ı Hayat Dizisinin Adı Değişti ve Dizi Sete Çıktı

Ab-ı Hayat Dizisinin Adı Değişti ve Dizi Sete Çıktı
Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Ab-ı hayat dizisinin adı Lavanta Konağı olarak değişti. Dizi şubat ayı sonunda seyirciyle buluşacak.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve OGM Pictures tarafından hazırlıkları süren Ab-ı hayat dizisi ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Oyuncu kadrosunda Ebru Şahin ve Birkan Sokullu’nun yer aldığı ve bir adamın hep 30 yalında görünmesinin ilginç ve çarpıcı hikayesinin anlatıldığı Ab-ı hayat dizisinin adı değiştirildi. Yeni adı Lavanta Konağı olan ve geçtiğimiz hafta sete çıkarak çekimlere başlayan dizinin aynı zamanda kadın başrolü olan Ebru Şahin’in dizideki karakterinin adı da değişti. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan şimdiden merak uyandıran dizinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral yer alırken dizinin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme alıyor. Çekimleri başlayan dizinin çok yakında ekrana gelmesi bekleniyor.

Yeni Adı Lavanta Konağı Oldu

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve OGM Pictures tarafından hazırlıkları süren Ab-ı Hayat dizisinin adı son dakikada değişti. Yeni adı Lavanta Konağı olarak değiştirilen dizide yer alan oyuncu Ebru Şahin’in Hayat olan karakter adı da Harika olarak değişti. Dizi çekimlere başlarken ilk önce ünlü oyuncu Ebru Şahin’in çekimlerine başlandı. Seyirci tarafından heyecanla beklenen ve özellikle konusuyla dikkatleri çeken yeni adıyla lavanta konağı dizisinin çok yakında fragmanlarının yayınlanması ve ardından dizinin Star Tv ekranlarında yayına girmesi bekleniyor.

Lavanta Konağı Oyuncuları Kim ve Konusu Ne?

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve sete çıkarak çekimlere başlayan yeni adıyla lavanta konağı dizisi ilginç bir konuyla seyirci karşısına çıkıyor. Dizi, Kuvayi Milliye zamanında ölümsüzlük suyunu içen ve o günden itibaren hep genç görünen ve farklı zamanlarda yaşamasına rağmen hep 30’lu yaşlarında olan Kemal’in hikayesi ekrana gelecek. Oldukça çarpıcı ve değişik bir konuya sahip olan dizi dram türünde ele alınacak. Dizide yer alacak oyuncular arasında ise

-          Birkan Sokullu (Kemal)

-          Ebru Şahin (Harika)

-          Hümeyra

-          Gözde Seda Altuner

-          Başak Köklükaya

-          Necip Memili ve

-          Ayşegül Cengiz yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral otururken senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme alıyor. Dizi şubat ayı sonunda seyirciyle buluşacak.

30-01-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar