Adım Farah Dizisi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu

Adım Farah Dizisi’nin Yayın Tarihi Belli Oldu
Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve kadrosunda ünlü oyuncuların yer aldığı yeni uyarlama dizi Adım Farah 1 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Televizyon akranları Kahramanmaraş merkezli yaşanan büyük depremlerin ardından yavaş yavaş normal yayın akışlarına dönmeye başladı. Yaklaşık 10 gün boyunca diziler ve diğer programların yayınlanamadığı, reklamların alınmadığı ve sadece deprem özel programlarının ekrana geldiği televizyon kanalları normal yayına geçmek için hızlı hareket etmeye başladı. Kanallar yayında olan dizilerinin yeni bölümlerinin yayın tarihini belirlerken aynı zamanda ekrana ilk kez gelecek yeni dizilerin de yayın tarihini belirlemeye başladı. Uzun bir süredir hazırlıkları süren ve 03 Medya tarafından hazırlanan uyarlama dizi Adım Farah dizisi de seyirci tarafından merakla beklenen yapımlar arasında yer alıyor. Demet Özdemir’in başrolünde yer aldığı dizinin çekimleri yaklaşık 1 ay önce başlamış ve yayınlanan fragmanlar da seyirci tarafından tam not almıştı. Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve kanalın iddialı yapımları arasında gösterilen Adım Farah’ın yayın tarihi belli oldu.

Adım Farah 1 Mart Çarşamba Akşamı Yayınlanacak

03 Medya tarafından hazırlanan ve uzun bir süredir hazırlıkları ve çekimleri devam eden uyarlama dizi Adım Farah’ın deprem dolayısıyla ertelenen yayın tarihi sonunda belli oldu. Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı dizinin yayın tarihi 1 Mart Çarşamba akşamı olarak belirlendi. Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in daha önce yayınlanan dizilerinin de Çarşamba akşamı yayınlandığı için Demet Özdemir’in uğurlu günü olarak duyurulan Çarşamba akşamları yayınlanacak dizi özellikle Kuruluş Osman ile reyting savaşı verecek. Recai Karagöz’ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizi Fox Tv’nin heyecanla beklediği ve büyük reyting arzuladığı yapımların başında geliyor. Adım Farah Amerikan dizisi olan The Cleaning Lady adlı diziden uyarlanmış durumda.

Adım Farah Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Fox Tv ekranlarında 1 Mart Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Adım Farah ülkesinden kaçmak zorunda kalan bir kadının hasta çocuğunu yaşatmak ve hayatta kalmak için verdiği mücadele sırasında bir cinayete şahit olmasının ve devamında da gelişen olayları konu alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizide yer alan oyuncular arasında

-          Demet Özdemir

-          Engin Akyürek

-          Fırat Tanış

-          Senan Kara

-          Lale Başar

-          Oktay Çubuk

-          Mustafa Avkıran

-          Ali Sürmeli ve

-          Mert Doğan yer alıyor.

21-02-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar