Adım Farah’taki Kaan Akıncıyı canlandıran Oktay Çubuk kimdir?

Adım Farah’taki Kaan Akıncıyı canlandıran Oktay Çubuk kimdir?
Amerikan Koleji’nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde tam burslu okudu ve dereceyle bitirdi.

Fox TV’nin iddialı dizisi Adım Farah ilginç hikaye örgüsüyle sağlam adımlarla yoluna devam ediyor.Daha dün sayılabilecek kadar kısa süre önce başlayan dizi şimdiden 6. Bölüme geldi bile. Babasına içten içe gizli hayranlık duyan Kaan Akıncı olmadık bir şekilde cinayet işler.

Adım Farah’taki Kaan Akıncıyı canlandıran Oktay Çubuk kimdir?

12 Mart 1996 da İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Küçük yaşlardan itibaren müzik ve oyunculukla ilgilidir. Orta öğreniminden sonra Amerikan Koleji’nden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde tam burslu okudu ve dereceyle bitirdi. Oyunculuğunu geliştirmek amacıyla Cüneyt Sayil Atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı. Kısa zamanda büyük gelişim gösteren genç oyuncununilk oyunculuk deneyimi Cennetin Gözyaşları oldu. Daha sonra Aşk Ağlatır dizisinde rol aldı ve tanınmaya başladı. Birçok dijital projede rol alan Çubuk bir de sinema filminde oynadı. İnternet dizisi Duran’da ilk başrol deneyimini yaşadı. Dizi için 2 aydan fazla dövüş dersleri aldı. Ve canandırdığı rol sanat camiasının ile alkışlarını topladı. Show TV’de Haluk Bilginer’in başrolünü oynadığı Baba dizisinde Kadircan Saruhanlı karakteri ile büyük beğeni topladı.

İlk başrol oyunculuğunu Star TV’nin bir yaz dizisi olan Ah Nerede dizi filminde oynadı. Şimdi Adım Farah dizisinde Kaan karakterine can vermektedir.

Oktay Çubuk’un canlandırdığı Kaan Akıncı’yı tanıyalım

Ali Galip ve Vera’nın biricik evlatları olan Kaan 20’li yaşlarında ve İstanbul gece aleminin bilinen isimlerindendir. Mecburen saygı duyulan aynı zamanda kadınların paylaşamadığı şımarık birisi haline dönüşmüştür. Etrafında kendisinden faydalanmak, nemalanmak için üşüşen görünüşte arkadaşlar ve korktuğundan mecburen boyun büken yalakaları mevcuttur. Babası Ali Galip’in veliahtı hatta kendisi gibi görmektedir. Aslında babasının ilgi ve alakasını çekmek, görünür olmak ve takdir edilmek istenmektedir. İç dünyasında zayıf bir çocuk yaşatan Kaan bir taraftan babasından gelen kötülük genleri bir taraftan da annesinden gelen iyilik tarafı çatışmaktadır. İşlediği cinayetin kendisini sürükleyeceği durumları hayal bile edemez.

Oktay Çubuk Filmografisi

2017      Cennetin Gözyaşları Dizi

2019      Aşk Ağlatır Dizi

2020      Bir Nefes Daha Sinema Filmi

2021      Sol Yanın İnternet dizisi

2022      Duran İnternet dizisi

2022      Baba Dizi

2022      Ah Nerede Dizi

2023      Adım Farah Dizi

31-03-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar