Ah Nerede dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Ah Nerede dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu
Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu’nun başrol oynadığı 1975 yapımı Ah Nerede filmi Star Tv’de dizi olarak ekrana geliyor. Ah Nerede dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Bir zamanların fenomen filmlerinin yeniden uyarlandığı ülkemizde yeni bir dizi daha başlıyor. Yeşilçam’ın en ünlü ikililerinden Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu’nun başrol oynadığı 1975 yapımı Ah Nerede filmi Star Tv’de dizi olarak ekrana geliyor. Seyirciyi ekran başına kilitleyecek olan Ah Nerede dizisi yayınlanmak için gün sayıyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu Ah Nerede dizisi usta oyuncu kadrosuyla sete çıktı. Setten ilk fotoğraflrın yayınlandığı Ah Nerede dizisinin oyuncu kadrosu ve ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Diziye ilham kaynağı olan Ah Nerede filminin özetini haberimizde. Şimdi detaylar.

Ah Nerede dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Yapımcılığını Suavi Doğan’ın ve 10.Ev Yapım’ ın üstlendiği uyarlama dizi Ah Nerede çok yakında Star Tv’de izleyiciyle buluşacak. Kübra Sülün ve Meryem Demirli’nin senaryosunu yazdığı Ah Nerede dizisinin yaz sezonuna damga vurması bekleniyor. Dizi setinden paylaşılan ilk fotoğrafların dizi severleri meraka sevk ettiği Ah Nerede dizisi imkansız bir aşk hikayesini ekrana getirirken usta oyunculardan kurulan oyuncu kadrosu da belli oldu. 

Usta isimler kadroda yer aldı

10. Ev'in yapımcılığını üstlendiği Ah Nerede dizisinde sürpriz isimler yer aldı. Bülent İşbilen'in yöneteceği dizide başrolleri Nil Keser, Tarık Papuççuoğlu, Ayşe Kökçü ve Oktay Çubukçu paylaşıyor. İmkansız aşkların dizisi Ah Nerede dizisinde ayrıca Mert Carim, Samet Kaan Kuyucu, Korhan Herduran, Melis Özçimen, Asena Keskinci, Derya Alabora, Bala Atabek, Batuhan Sert, Alper Utku Ateş, Mustafa Bademoğlu, Ahsen Türkyılmaz, Berfe Sancak ve Orhan Eşkin de rol alacak.

Ah Nerede Filmi ne anlatıyor?

Füsun Önal’ın Ah Nerede şarkısının damga vurduğu 1975 yapımı Yeşilçam filmi Ah Nerede, Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu’nun enfes uyumuyla uzun süre hafızalardan silinmedi. Ailesinden uzakta yaşayan 3 kardeş ünivesite okumak için İstanbul’a gelir. Babalarından çok korkan üç kardeşten Ferit kızlarla gezip tozmakta, Murat kumar oynamakta Ömer ise siyasi eylemlere katılmaktadır.

Arabasıyla gezip tozmaktan büyük zevk alan Ferit’in arabası bozulur ve güzeller güzeli Zehra ile karşılaşır. Kızlarla gönül eğlendirmekten hoşlanan Ferit bu kıza fena halde aşık olur. Kolay tavlanılacak bir kız olmayan Zehra,  Ferit’e yüz vermez. Zehra'yı tavlamaya çalışan Ferih  hem onun aksi  tavırlarına hem de taşradan gelen nişanlısıyla uğraşmak zorunda kalır. Diğer taraftan belalı abisi ve yengesi Huriye ile de uğraşmak zorunda kalır. Üstelik çocuklarının üniversitelerine gitmediğini öğrenen kızgın baba da İstanbul’a gelir ve olaylar çığrından çıkar.

18-05-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar