Aile Dizisinde Flaş Ayrılık

Aile Dizisinde Flaş Ayrılık
Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrolünde yer aldığı Aile dizisinin sevilen oyuncusu Ushan Çakır diziyle vedalaştı.

Show Tv ekranlarında sezon sonlarına doğru yayın hayatına başlayan yeni dizilerden Aile Salı akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Aile dizisi Ay Yapım tarafından hazırlanıyor. Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı ve Hakan Bonomo tarafından kaleme alınan Aile dizisi başladığı günden itibaren Salı akşamlarının en çok izlenen dizileri arasına adını yazdırmayı başardı. Aile, gerilim mafya türünde ele alınan dizinin başrolünde ünlü isimler Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ yer alırken aynı zamanda kadroda birbirinden ünlü isimlerde yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde sette yaşanan kaza ile gündeme gelen dizi seyircinin en çok seyrettiği diziler arasında yer alıyor. Dizinin kadrosunda yer alan ve Ati karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ushan Çakır’ın yayınlanan son bölümde hikayesi tamamlanmış ve oyuncu diziden ayrılmıştı. Oyuncunun yeni dönemde yer alacağı yapım da belli oldu.

Ushan Çakır (Ati) Veda Etti

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Show Tv ekranlarında Salı akşamları ekrana gelen yeni dizilerden Aile aldığı reytinglerle göz dolduruyor. İkinci sezon onayını da alan dizi sezon finaline hazırlanırken kadrosundan ünlü bir isim hikayeye veda etti. Dizinin başından beri hikayenin içinde yer alan ve Ati karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ushan Çakır hikayeye veda etti. Hikayede bir internet gazetesinde yönetici olarak yer alan ve sık sık Aslan karakterinin karşısında yer alan karakter yayınlanan son bölümde Aslan tarafından son kez uyarıldı ve Aslan’ın yeğenine zarar verdiği için darp edilerek hikayeden çıktı. Oyuncunun hikayeden çıkması seyirciyi üzerken başarılı oyuncunun yeni projesinin de hazır olduğu öğrenildi.

Aşk Sanatı Filminde Rol Alacak

Son dönemin başarılı oyuncularından olan ve canlandırdığı karakterlerle ve oyunculuğu ile herkesin takdirini kazanan başarılı oyuncu Ushan Çakır son olarak Aile dizisinde Ati karakterine hayat veriyordu. Dizide bir internet gazetesinin yöneticisi olan Ati aynı zamanda mafya ile sıkı fıkı olan bir karakter olarak dikkatleri çekiyordu. Diziden ayrılmasıyla birlikte yeni projesi merak edilen oyuncunun yaz aylarında çekilecek Aşk Sanatı adlı filmde başrol oynayacağı öğrenildi. Lanistar Media’nın Netflix için çekeceği filmde Ushan Çakır’la birlikte Esra Bilgiç, Birkan Sokullu ve Fırat Tanıda yer alıyor. Öbür taraftan başarılı oyununun Aile dizisinde zaman zaman geri dönüşlerle yer alacağı da öğrenildi.

15-05-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar