Aleyna Tilki: Kapıdan Kovuldum

Aleyna Tilki: Kapıdan Kovuldum
Genç neslin sevilen şarkıcılarından ünlü isim Aleyna Tilki katıldığı bir programda 16 yaşındayken yaşadığı bir olayı sevenleriyle ve takipçileriyle paylaştı.

Genç neslin sevgilisi haline gelen ve genç yaşına rağmen inanılmaz başarılara imza atan ve her şarkısı milyonlarca tıklanan şarkıcı Aleyna Tilki daha önce kendisinin de dizisinin yayınlandığı Exxen’de program yapan Enis Arıkan’ın programına konuk oldu. Ünlü isim programda hakkında pek fazla bilinmeyen bir hikayeyi anlattı ve bu hikaye bir anda magazin basını ve sosyal medyada en çok okunanlar arasındaki yerini aldı. Ünlü şarkıcının her yaptığının olay olduğu, her söylediğinin flaş haber olarak girdiği magazin basını ve sosyal medyada ünlü ismin yaptığı açıklama yine gündem oldu. Ünlü şarkıcı dünyaca ünlü müzik şirketi Warner Music ile yaşadığı bir anısını keyifle anlattı. Aleyna Tilki yıllar önce başına gelen ve kapıdan kovulduğu hikayesinin sonunda her zaman olduğu gibi yine kendi dediğinin olduğunu da belirtti. İşte ünlü şarkıcının yıllar önce başına gelen o ilginç olay ve sonrasında yaşananlar!

Kapıdan Kovuldum

Aleyna Tilki Exxen’de katıldığı bir programda yıllar önce yaşadığı bir anısını sevenleriyle paylaştı. Aleyna Tilki şu sıralar birlikte çalıştığı Warner Music ile yaşadığı olayı anlatırken “ilk zamanlar şirkete gidip beni en yetkili kişiyle görüştürün. Ben Türkiye’de inanılmaz popüler ve starım dedim ama kapıdan kovuldum. Daha 16 yaşındaydım. Sonra onların Ceo’su benim için İstanbul’a geldi” ifadelerini kullandı. Aleyna Tilki Warner Music’ten çıkan İngilizce parçası için daha önce de “harika tepkiler alıyorum. Özellikle Latin Amerika, Hindistan ve Kuzey Avrupa’dan çok güzel tepkiler alıyorum. Bunların dışında Türkler zaten beni çok güzel destekliyor. Bu desteğe ihtiyacım vardı ve sağ olsunlar bana bu desteği verdiler” ifadelerini kullanmıştı.

Londra’da Servet Harcadı

Ünlü isim geçtiğimiz günlerde Londra’da yüklü miktarda alı veriş yapmış ve bu durum gündeme gelmiştir. Aleyna Tilki Londra’da bir oyuncak mağazasından 15 tane dünyaca ünlü Koreli Müzik grubu BTS’nin oyuncak bebeklerinden aldı. Tanesine 400 TL ödeyen Aleyna Tilki oyuncaklar için toplam 10 bin lira harcadı. Ayrıca ünlü isim lüks bir mağazadan da kıyafet alışverişi yaptı ve burada da yine inanılmaz bir para harcadı. Aleyna Tilki kıyafet için toplam 150 TL harcadı.

04-05-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar