Son Yaz setinde korona şoku! Yeni bölüm yayınlanacak mı?

Son Yaz setinde korona şoku! Yeni bölüm yayınlanacak mı?
Ali Atay'ın başrolde olduğu Son Yaz dizisi setinde koronavirüs vakaları görüldü. Son Yaz setinde korona şoku! Son Yaz yeni bölüm yayınlanacak mı? İşte tüm detaylar…

Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri oluyor. Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz ve Funda Eryiğit'in başrolde olduğu Son Yaz yeni bölüm yetişmedi. Son Yaz set ekibinde koronavirüse yakalananlar olunca sete ara verildi. O3 Medya tarafından projelendirlen Son Yaz dizisinin yeni bölümüyle ilgili açıklama sosyal medya hesaplarından yapıldı. Son Yaz yeni bölümün yayınlanmayacağı duyurulan açıklamayla seyirciye bilgi verildi.

Son Yaz neden yok?

En son 18. Bölümü yayınlanan Son Yaz bu hafta yeni bölümüyle ekranda olamayacak. Son Yaz 19. Bölüm çekimleri sette yaşanan koronavirüs vakaları nedeniyle çekilemedi. Yeni bölümü yetiştiremeyen ekip bir süre çalışmaya ara vermişti. Set ekibine yeni testler yapıldığı ve yaşanan vakalarında iyileşme sürecinde olduğu öğrenildi. İzmir'de çekilen sevilen dizinin set ekibinde yaşanan koronavirüs vakaları herkesi endişelendirmişti. Yaşananların ardında çalışmaya ara vermek durumunda kalan ekip yeni bölümü yetiştiremedi. Fox Tv'de yayınlanan tanıtımda da yeni bölüm yayın tarihi 14 Mayıs Cuma olarak duyuruldu.

Son Yaz setinde koronavirüs paniği

Sosyal medyadan takipçilerine durumu açıklayan O3 Medya açıklamasında, "Sevgili Son Yaz Ailesi, setimizde görülen koronavirüs vakaları sebebiyle bu hafta ne yazık ki dizimizin yeni bölümünü sizlerle buluşturamayacağız. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere!" ifadeleri kullandı. Fox Tv'nin iddialı dizisi Son Yaz 19. Bölüm 14 Mayıs Cuma akşamı seyirciyle buluşacak.

Son Yaz dizisi son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri. Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Alperen Duymaz ve Funda Eryiğit'in başrolde olduğu dizide birçok başarılı isim bulunuyor. Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Erdem Şanlı, Halil Babür, Sezer Koç, Yasemin Yazıcı da Son Yaz kadrosunda yer alan başarılı oyuncular. Semih Bağcı ve Ali Ayyıldız tarafından çekilen Son Yaz son dönemin en başarılı yapımlarından biri olarak yoluna devam ediyor.

04-05-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar