Alişan ile Eda Erol nişanlandı mı?

Alişan ile Eda Erol nişanlandı mı?
Ünlü şarkıcı Alişan dünyaevine girmek üzere ilk adımlarını attı. Alişan nişanlandı mı? Alişan kimle nişanlandı? Alişan ile Eda Erol evlendi mi? Esra Erol'un kardeşi kim? İşte Alişan ile Eda Erol'un ilişkileri ile ilgili tüm detaylar.

Uzun süredir birlikte olduklarını bildiğimiz Alişan ile Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol evlilik yolunda ilerliyor. Kısa bir süre sonra düğün yapmayı planlayan çift geçtiğimiz gün nişanlandılar. 

Ünlü şarkıcı Alişan ile Atv kanalında evlilik programı sunan Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol nişanlandılar. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda keyifli dakikalar geçirildiğini gördük. Çağla Şikel'in de bulunduğu nişan merasiminde birlikte çekildikleri fotoğrafı ınstagram hesabından paylaştı. Yaptığı paylaşmın altına 'Can yoldaşım benim dostum, arkadaşım, kardeşim, partnerim, gudum bir ömür dünyalar güzeli edamızla mutlu olmanı yürekten diliyorum. Seni değil artık sizi çok seviyorum diyeceğim çünkü siz artık birsiniz. Hep mutlu olun ve hep bugünki gibi bakın birbirinize' sözlerini kullandı.

Alişan ile Eda Erol düğün tarihini açıkladı

Ünlü şarkıcı Alişan ve Eda Erol düğün tarihini açıkladı. Eda Erol ile Alişan ne zaman evleniyor? Alişan nerede evlenecek? Alişan'dan düğün açıklaması geldi. İşte Alişan ile Eda Erol ilişkisi hakkında tüm detaylar.

Uzun süredir birlilte olan Alişan ile Atv ekranlarında yayınlanan evlilik programının sunucusu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol evleniyor. Alişan ile Eda Erol düğün hazırlıklarına başladı. Eda Erol ile Alişan ne zaman evleniyor? Alişan nerede evlenecek? Alişan'dan düğün açıklaması geldi. İşte Alişan ile Eda Erol ilişkisi hakkında tüm detaylar. 

Ünlü şarkıcı Alişan, sevgilisi Eda Erol ile Etiler Yüzevler Kebap'ta yemek yedi. Yemekten sonra ünlü şarkıcı bayram sonrası kız isteme merasimi olacağını duyurdu. Ardından düğün tarihini açıklaayan şarkıcı Kasım ayını planladıklarını belirtti. 

Alişan, “Çocukluktan beri hayalim İbrahim Tatlıses’in düğünümde sahneye çıkmasıydı. Maalesef olamayacak, ben de Sibel Can’a rica ettim. Sağ olsun kırmadı, düğünümüzde sahne alacak” dedi.

Alişan'ın sevgilisi, Esra Erol'un kız kardeşi mi çıktı?

 Alişan'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı. Alişan'ın ünlü sevgilisi kim? Cumhurbaşkanı'na 'Evleneceğim' sözü veren ünlü ses sanatçısı Alişan, sevgilisinin kimliğini açıkladı. İşte Alişan'ın yeni sevgilisi.

Ünlü şarkıcı Alişan, geçtiğimiz dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'Evleneceğim' diyerek söz vermişti. Sözünü tutmayı başaran Alişan sevgilisinin kimliğini açıkladı. Bu zamana kadar sır gibi sakladığı Alişan'ın sevgilisi Esra Eol'un kız kardeşi Eda Erol çıktı. 

Esra Erol kardeşine de eş buldu

40 yaşındaki ünlü sanatçı geçtiğimizde dönemde 'Önümüzdeki 6 ay içerisinde evleneceğim' sözünü vermişti. Atv ekranlarında evlilik programı sunan Esra Erol ise Alişan ile kız kardeşi Eda Erol'u tanıştırdı. 3 haftadır birlikte olan çiftin aileleri Mayıs ayında tanışacak. 

30-06-2017
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar