Alişan ve Buse Varol Çifti Boşanıyor! Ayrılık İddiaları Doğru Çıktı!

Alişan ve Buse Varol Çifti Boşanıyor! Ayrılık İddiaları Doğru Çıktı!
Alişan ve Buse Varol 2018 yılında gösterişli bir düğün ile evlenmis, 2 çocukları olmuştu, çiftin son dönemde ‘ayrılacaklar’ı haberleri gündemden düşmezken, o iddialar doğru çıktı!

Evliliklerinde kara bulutlar dolaştığı ve ayrılık iddiaları ile gündemden düşmeyen gelen Alişan(45) ile Buse Varol(31) çiftinin boşanma kararı aldığı ortaya çıktı. 2018 yılında görkemli bir düğün ile nikah masasına oturan çiftin yaşadığı kriz kızları Eliz’n doğum günü partisinde patlak verdi. Boşanma kararı alan çift, haberin henüz duyulmaması için yasal işlemlere gizlilik içinde başlasa da çifte yakın kaynaklar ayrılık iddialarını doğruladı. İşte Alişan Buse Varol çifti hakkında son haberler…

 

Alişan Vuse Varol Çifti Boşanıyor Mu?

Şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. 2019 yılında oğulları Burak dünyaya geldi. Sosyal medya paylaşımları ile birbirlerine olan aşklarını her fırsatta dile getiren ikili, ikinci çocukları Eliz’i 2021 yılında kucaklarına aldı. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs sebebiyle kaybeden Alişan ile Buse Varol bir süredir boşanma haberleri ile gündemde.

 
Çift eski günlerine dönmek için kasım ayında baş başa Budapeşte’ye tatile gitti. Ancak Alişan, ne yaptıysa olmadı. Buse Varol’un davranışları da aile içinde gerilimi arttırdı.

 
Önceki gün kızları Eliz 1 yaşına bastı. Hâlâ içi yanan Alişan sade bir kutlama yapmak istedi. Buse Varol ise beş yıldızlı bir otelde parti düzenledi. Bu durum aileyi ikiye böldü, ipler kopma noktasına geldi. Alişan, annesi Suzan Tektaş’ın evinde yeğenleri ve yengesi Merve ile küçük bir pasta kesti.

 

Buse Varol ‘’Ben Eve Davet Edilmedim’’ Demişti

Ayrılık haberlerinin ardından Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ya mesaj atan oyuncu Buse Varol çocuklarının yanında olduğunu o yüzden arayamadığını belirtip, konuyla ilgili, ‘‘Eliz’in oteldeki doğum gününü Alişan organize etti. Son ana kadar Merve de gelecekti. Sonra vazgeçtiler. Suzan anne ile bir sorunumuz yok. Yemin ederim her şeyin üzerine. Beni davet etmedi kimse eve. Saygı duyuyorum hepsinin acısına. Ama Eliz bir daha 1 yaşına girmeyecek’’ dedi.

 


‘’Gerçekten sorun yok. Alişan tabi ki bana ‘gel’ dedi. Ben de kendi kendilerine kutlasınlar istedim. Onların yerinde olsam ben de öyle davranırdım. Hepimiz bir aileyiz. Aynı soyadını taşıyoruz. Bir yas sürecinden geçiyoruz. Ben bunları sorun etmiyorum’’ diye devam etti.

 

Bu yaşanan doğum günü polemiği de çiftin arasındaki ayrılık iddialarını güçlendirdi. Çift kızları Eliz’e ayrı ayrı doğum günü partisi kutlayınca dedikodular yeniden alevlendi.

 

Alişan ve Buse Varol’dan 1 Yaşına Giren Kızlarına Doğum Günü Mesajı

Buse Varol parti fotoğraflarını ‘’6 Şubat 2022.. Bugün 1 yaşındasın annecim. Daha hayatın okadar başındasın ki; seni üzenler olacak, yollarına taş koyanlar, belki bazen ağlatanlar... Ama bunların yanında sarıp sarmalayanlar da olacak, seni sen olduğun için sevenler de, seni yarı yolda bırakanlar da olacak, seninle aynı yolu yürüyenler de... Hayatı öğrenecek çok uzun yıllar yaşamak nasip etsin Allah. Tek dileğim merhametli ve vicdanlı biri olman... Seni çok seviyorum benim mucizem... Annen olarak yaşadığım sürece hep yanında, yanınızda olacağım, iyi ki beni seçtin Eliz’im...’’ notuyla paylaştı.

 

Alişan mütevazi kutlamadan karelerin altına ‘’Eyşan’ım,Ceylan’ım,Eliz’im... 3 aşkım bir arada. Allah’ım güzel yazılar yazsın size... Ben her zaman böyle yanınızda olacağım İnşallah Allah ömür verdikçe.’’ notunu düştü.

İkilinin birbirlerinin paylaşımlarını beğenmemesi de dikkatlerden kaçmadı.

 

Alişan Gelen Açıklama: Ayrılık Dedikodularını Yalanlamadı!

 Sosyal medyadan paylaşımda bulunan Alişan ayrılık iddialarına ‘’Bizi bize bırakın, kararı biz verelim...’’ diyerek yalanlamadı.

 Boşanma iddiasına İnstagram hesabından yaptığı açıklamayla cevap veren şarkıcı, ‘’Dilekçeler verilmiş, kararlar alınmış. Yok o haklıymış, yok bu haklıymış. Kardeş kaybetmenin acısını yaşarken, daha yeni yeni toparlanmaya çalışırken, her gün gözyaşı döken annemi, eşimi, rahmetli kardeşimin eşini, çocuklarımı, yeğenlerimi ne olur rahat bırakın. Her ailede yaşanabilecek şeyler bunlar. Biz bir karar verirsek açıklarız söyleriz. Ama bizim adımıza karar vermeyin Iütfen. Ne olur artık senaryolar üretmeyin yorum yapmayın, bizi bize bırakın. Kararı biz verelim. Sonra ne isterseniz konuşursunuz yorum yaparsınız’’ dedi.

Evlilik yüzüğünü çıkaran ve Alişan ile evleri ayırdığı ileri sürülen Buse Varol ise konuyla ilgili herhangi bir paylaşım yapmadı.

 

Çifte Yakın Kaynakların İddiasına Göre Boşanıyorlar!

 Tüm bu yaşananlarından ardından dört yıldır evli olan Alişan ve Buse Varol’un boşanma aşamasında olduğu ortaya çıktı.

 Hürriyet’ten Fuat Çağdaş’ın haberine göre; gizlilik içinde yasal işlemleri başlatan çift, avukatlarına dilekçe verdi. Haberin duyulmaması için özen gösterse de çifte yakın kaynaklar boşanmayı doğruladı.

 

 Buse Varol İnstagram’dan Fotoğrafları Sildi

 Çift hakkındaki ilk dedikodu Buse Varol’un Instagram sayfasından Alişan ile yer aldığı fotoğrafları kaldırmasıyla gündeme geldi.

 

Ardından Buse Varol ‘’Yeniden bir diziyle anlaştım. Setlere geri dönüyorum, inşallah aralık ayında yeni projeye başlayacağım. bundan kaynaklı Instagram’ım da bir temizlik yaptım. Sadece kendi fotoğraflarım olsun ve işle ilgili şeyler paylaşayım diye fotoğrafların bazılarını sildim’’ dedi.

09-02-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar