Annemizi Saklarken 7. Bölüm İzle

Annemizi Saklarken 7. Bölüm İzle
Annemizi Saklarken 7. Bölüm İzle; 19 Ocak Çarşamba akşamı 7. Bölümüyle ekrana gelen Annemizi Saklarken’in yayınlanan 7. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Annemizi Saklarken 7. Bölüm İzle; Oyuncu kadrosunda Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca ve Semih Kızılkaya’nın rol aldığı Annemizi Saklarken bu akşam saat 20.00’da 7. Yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Sezona henüz yeni başlayan ve Star Tv’nin büyük beklenti içinde olduğu Annemizi Saklarken dram ve aşk türünde ele alınan bir konuya sahip. Dizide çocuklarıyla ayakta kalmaya ve iyi bir hayat sürmeye çalışan Handan’ın yaşadıkları ve bu sırada çevresinde olan olaylar ve kişilerin hikayelerinin anlatıldığı dizi Ojo Pictures tarafından hazırlanıyor. Oldukça güçlü ve kadınları ekran başına çekecek bir hikayeye sahip dizi yayınlanan ilk bölümlerde seyirciyi heyecanlandırmayı başardı. Verilen aranın ardından yeniden ekrana gelecek olan dizinin 7. Bölümü bu akşam saat 20.00’da Star Tv ekranlarında.

ANNEMİZİ SAKLARKEN SON BÖLÜM TEK PARÇA FUL İZLE!

Star Tv ekranlarında sezon yeni başlayan Annemizi Saklarken seyirciyi ekrana bağlamayı başarıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Dündar’la Handan’ın evliliği magazin gündemine düşmüştür. Bu durumun yalan olduğu uzun süre saklanamayacaktır. Öbür taraftan Dündar’dan hamile olan bir kadının varlığı bir anda gözlerin yeniden Handan’a dönmesine sebep olur ama bu kişi Handan değildir. Ancak bu kişinin Handan olduğunu düşünen Dündar’ın çocukları Handan’a karşı düşmanlıkları üst seviyeye çıkar. Ancak bu sırada Handan’ın yaptıklarının yaklaşacağı an da yavaş yavaş yaklaşmaktadır.

Annemizi Saklarken 7. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

OjoPictures tarafından hazırlanan Annemizi Saklarken bu akşam ekrana gelecek bölümle birçok sırrı ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Büyük gecede toplanan taraflar Can’ın anne kelimesi ile adeta şoke olur. Bu durum karşısında Handan’ın yaşamakta olduğu peri masalı son bulmak üzeredir. Artık derya ve kardeşlerinin annelerini saklamaları neredeyse imkansız hale gelmiştir. Öbür taraftan Bora’nın elindeki delillerle Handan’ın sırrı nihayet gün ışığına çıkmak üzeredir. Bu arada Derya ile Ela’nın iki farklı taraf olmaları aileyi de ikiye bölmüştür. Handan ise yaşananlardan sonra her an daha da yorulmakta ve kime güveneceğini bilemez hale gelmektedir. Bora ise Handan’ı bir kenara bırakarak babasıyla ilgili kuşkularının peşine düşer ve Dündar’ın sakladıklarını sorgulamaya başlar. Annemizi Saklarken bu akşam saat 20.00’da yeni bölümüyle ekrana geliyor.

19-01-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar