Baht Oyunu 14. Bölüm izle!

Baht Oyunu 14. Bölüm izle!
Ada için gerçekleri saklamam gün geçtikçe zor bir durum olmaktadır. Bora ile konuşarak ilişkilerini ailelere açıklama gereği duyarlar. Ancak bu, o kadar kolay olmayacaktır.

Kanal D'nin Yaz dizilerinden olan baht oyunu salı akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.  Kanal D'nin romantik komedi  dizisi ne izlemek isteyen dizi severler oyunu yeni bölüm ne zaman bak oyunu 14 bölüm bugün var mı şeklinde aramalar yapıyor.  Ada için gerçekleri saklamanın zorlaştığı Zorlu süreçte bir anda kapıda beliren Davetsiz Misafir bütün dengeleri değiştirmiştir Celal'in ziyaretinin sebebini sorgulayan Bora adayı zor duruma sokmuştur artık aşklarını ailelerinden gizlemenin doğru olmadığını düşünen Bora ve ada kendi aileleriyle bu ilişkiyi konuşabilecek mi ikilinin arasını bozmak isteyen Nergis'in yeni planının yer aldığı Baht Oyunu 14. yeni Bölüme buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi detaylar

Baht Oyunu 14. Bölüm izle!

İzleyicilerin salı akşamları merak ve heyecanla beklediği Baht Oyunu 14. yeni  bölümü bu akşam ekrana geliyor.  Fatih Enes Ömeroğlu nun proje tasarımını üstlendiği ARC Film imzalı Baht Oyunu  dizisini Erkan Birgören ve Tuna Kıygı ikilisi kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturduğu romantik komedi yapımında Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel  başrolleri paylaşırken sevimli ikiliye İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli gibi usta oyuncular da eşlik ediyor. 

Gerçekleri saklamak hiç bu kadar zor olmamıştı

Ada gerçekleri saklamanın ağır yükü altında ezilirken romantik bir ortamda ansızın çıkıp gelen davetsiz misafir onun için bir sürpriz olur. Celal'in ziyaretini sorgulayan Bora Ada içinde zor geçecek bir süreci başlatır artık gerçekleri saklamak ağır bir yük haline gelmiştir.

Aileler bu bu ilişki öğrenebilir öğrenebilecek mi?

Ada ve Bora ilişkilerini daha fazla gizlemenin anlamı olmadığını düşünerek ailelerine bu durumu açıklamaya karar verir. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Bu İlişkiyi bitirmek isteyen Nergis'in inanılmaz planları devam ederken ona bu sefer Rüzgar ve Tuğçe de yardımcı olacaktır.

Aşk engelleri durdurabilecek mi?

Adana'nın ne olursa olsun boradan ayrılmayacağını kanaat getiren Nergis yeni bir plan yapar. Rüzgar’ı yemeğe çağırarak Ada'nın onunla ilgilenmesini sağlar. Ada’nın her ne pahasına olursa olsun Bora’dan ayrılmayacağını fark eden Nergis, Rüzgar’ı yemeğe çağırır.  Ada ve Bora tüm engellere rağmen aşklarını ilan edebilecek mi? Baht Oyunu 14. son bölüm 21 Eylül Salı akşamı saat 20 de Kanal D ekranlarında. Keyifli seyirler. 

21-09-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler