Baraj 24. bölüm izle

Baraj 24. bölüm izle
Baraj 24. bölüm izle; Ekranların sevilen dizilerinden olan Baraj bu akşam yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Baraj 24. bölüm izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Fox Tv'nin Yeşilçam'dan uyarlama dizisi Baraj 24. bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Fox Tv'de salı akşamları ekrana gelen Baraj dizisinde yine heyecan dorukta olacak. Baraj yeni bölümde Nehir Nazım'ı kıskançlık krizine sokmaya devam ederken Tarık ile evleneceğini açıklıyor. Baraj 24. bölüm izlemek için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Baraj 24. bölüm canlı izle

Baraj dizisi geçen sezon seyirci karşısına çıkmış ve koronavirüs salgını sebebiyle çekimlerine ara vermek zorunda kalan yapımlardan biri olmuştu. Kadın dizisindeki rolüyle çok beğenilen ünlü oyuncu Feyyaz Duman'ın yer aldığı Baraj dizisi yıllar önce çekilen aynı isimdeki sinema filminden uyarlandı. Baraj dizisinin kadrosunda Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük ve Sumru Yavrucuk başrol olarak yer alırken, Iman Casablanca, Sait Genay, Tuna Orhan, Hira Su Yıldız, Gizem Karaca gibi başarılı oyuncular da kadroda yer alan isimlerden. Baraj 24. bölüm full HD canlı izle!

Baraj 24. bölüm tıkla izle

Medyapım ve No: 9 Production tarafından projelendirilen Baraj dizisi yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00'da Fox Tv'de olacak. Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal'ın yapımcılığında çekilen Baraj dizisinin yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat var. Baraj filmi 1977 yılında Türkan Şoray ve Tarık Akan'ın başrolde olduğu bir Yeşilçam klasiğiydi. Fox Tv'de yayınlanan dizi günümüze uyarlandı ve başrollerinde iki başarılı isim yer aldı. Feyyaz Duman ve Biran Damla Yılmaz'ın başrolde olduğu Baraj 24. Bölüm izle!

Baraj 24. Bölümde neler olacak?

Baraj 24. Bölüm izle; Baraj dizisi yine heyecan dolu bir bölümle ekranda olacak. Nehir Tarık'la evleneceğini söylemesi Nazım'ı çileden çıkarır. Nazım'ın duygularıyla oynamaya devam eden Nehir, bu hamlesiyle Nazım'ı istediği kıskançlık seviyesine getirmiştir. Bahar bir yandan Nazım'ı kaybetmekten korkarken, diğer yandan Mert'in babası ile ilgili gerçekleri öğrenmek üzeredir.  Zahra ise düğün hayalleri kurmaktadır. Tarık olanları ona duyurmamak için çabalamaktadır. Baraj 24. Bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanın! İyi seyirler..

26-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar