Bayramı evde geçirecekler için kanalların yayın akışı listesi!

Bayramı evde geçirecekler için kanalların yayın akışı listesi!
Kurban Bayramı tatili boyunca televizyon ekranlarında hangi programlar var? Televizyon kanallarının yayın akışı haberimizin ayrıntılarında...

Kurban bayramı boyunca evde olacaklar kanalların yayın akışını merak ediyorlar. Uzun sürecek bu tatil boyunca halen devam eden Atv dizisi Kimse Bilmez, Star Tv dizisi Benim Tatlı Yalanım, Fox Tv dizisi Her Yerde Sen ve Kanal D dizisi Afili Aşk yayınlanacak mı? Bu dizilerin yanı sıra televizyonlarda özel bayram programları var mı? Bütün bu ayrıntılar haberimizde…

2019 Kurban Bayramı televizyonda neler var?

Bu kurban bayramında büyük sürprizler bizi bekliyor. Tv programlarında yayınlanacak diziler ve eğlence programları neler? Bildiğiniz gibi tatil 10 Ağustos cumartesi Arefe günü başlıyor. İşte sizlere kurban bayramı tv yayın akışları:

10 Ağustos Cumartesi Tv yayın Programları!

Arefe günü Star Tv’de Kapanmadan Kazan yayınlanacak. Bildiğiniz gibi bu programı Alp Kırşan sunuyor. Kanal D de aynı şekilde Çarkıfelek yarışmasıyla bayrama hazırlanacak ve bayram boyunca bu yarışmayı yayınlayacak. TV8 yerli film olarak Sebahat ve Melahat’i arefe günü ekranlara getiriyor. Atv yaz sezonu boyunca yaptığı planlamaya bağlı kalarak Hercai’nin tekrar bölümlerini yayınlıyor. Kanal 7’de ise Hint rüzgarı Tatlı Bela ile devam edecek.

11 Ağustos Pazar Tv yayın akışı!

Bayramın birinci günü TV8 yine yerli film yayınlıyor. Bamsı Beyrek bayramın ilk günü TV8’de. Star Tv Züğürt Ağa filmini Show Tv ise yabancı film olarak Zümrüt Yeşili, ATV de Göktaşı filmini yayınlayacak.

12 Ağustos Pazartesi Tv yayın akışı!

Bayramın 2. Günü Kanal D Çarkıfelek ile yayına devam ederken diğer kanallarda yabancı sinema olması bekleniyor.

13.Ağustos ve 14 Ağustos T yayın akışları!

Tv yayın akışlarına bakınca insan nerede o eski bayramlar demeden edemiyor. Gördüğünüz gibi 2019 Kurban Bayramında televizyonlarda fazla yenilik yok. Hatta yeni yayına başlayan diziler tatil dolayısıyla yayınlanmayacak. Eski bayramlarda tv programlarında eğlencelerden geçilmezdi. Komedyenler, şarkıcılar canlı programlar yapardı.

Bayramın 3. Ve 4. Günü de standart yayınlar olacak. Yerli filmler ve yabancı filmler yayınlanacak.  Çarkıfelek bayram boyunca özel yarışmacılarla ekranlara gelmeye devam edecek. Kanal 7 bayram boyunca her kesimden çokça izlenen Çağrı filmini ve akabinde de Hint dizisi Tatlı Bela’yı yayınlayacak.

10-08-2019
Yazar Hakkında
Aslıhan Karakoç

Aslıhan Karakoç

Lise eğitiminde tek başına dergi çıkaracak kadar yayıncılık sevdasıyla yatıp kalkan Aslıhan, Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü .. devamı..
Yorumlar