Beklenen Oldu! Gecenin Ucunda Dizisinin Yayın Günü Değişti

Beklenen Oldu! Gecenin Ucunda Dizisinin Yayın Günü Değişti
Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon başlayan iddialı dizi Gecenin Ucunda için tehlike çanları çalmaya başladı. Dizinin yayın günü çarşambadan salıya alındı.

Star Tv ekranlarında bu sezon başlayan ve henüz 6. Bölümüyle ekrana gelen iddialı dizi Gecenin Ucunda için işler iyi gitmiyor. Oldukça ünlü bir kadroya sahip dizi TMC Film ve Alim Yapım ortaklığında hazırlanıyor. İlk bölümü 5 Ekim’de ekrana gelen dizi başladığı günden itibaren beklenen atağı bir türlü gerçekleştiremedi. Oldukça yüksek bir maliyete sahip olan dizi reytinglerde ilk 1o’lara girmekte zorlanırken dizinin son yayınlanan 6. Bölümü total grupta 11. Sırada yer alabildi. Bu durum yayıncı kanal Star Tv için beklentinin çok altında kalırken kanal bu duruma daha fazla müsamaha göstermedi ve diziyi yayın günü olan çarşamba akşamından salı akşamına almaya karar verdi. Çarşamba akşamında güçlü rakipleri karşısında bir varlık gösteremeyen devamlı kan kaybeden dizinin yine güçlü yapımların yer aldığı salı akşamında nasıl bir varlık göstereceği ise şimdiden merak edilmeye başlandı.

Çarşamba’dan Salı’ya Alındı

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve başrolünde ünlü ve güzel oyuncu Neslihan Atagül ile gerçek hayatta eşi olan Kadir Doğulu’nun rol aldığı Gecenin Ucunda dizisinin yayın günü değişti. Sezona büyük bir iddia ve beklentiyle giren dizi ne yazık ki ilk haftalardan itibaren reytinglerde ciddi bir varlık ortaya koyamadı. Sadece 2. Ve 3. Bölümlerde ilk on sıralamasının içine girebilen dizi kalan bölümlerde ilk on içine giremedi ve henüz 4 reytingi dahi göremedi. Bu durum kanal için büyük hayal kırıklığı olurken dizinin yayın günü olan çarşambanın güçlü yapımlarla dolu olması buna sebep olarak görüldü ve dizinin yayın gününde değişikliğe gidildi. Dizi çarşamba akşamından salı akşamına alınırken yeni gününde ne yapacağı da merak konusu oldu. Zira kanallarda salı günü oldukça güçlü yapımlarla dolu. Yeni gününde Gecenin Ucunda Atv ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam ve Kanal D’de yayınlanan Üç Kız Kardeş ile reyting mücadelesine girecek.

Gecenin Ucunda Oyuncu Kadrosu

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve bu sezon başlayan Gecenin Ucunda güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda

·         Neslihan Atagül

·         Kadir Doğulu

·         Sarp Levendoğlu

·         Tuba Ünsal

·         Zuhal Olcay

·         Özge Özder

·         Bertan Asllani

·         Kaan Taşaner

·         Bestemsu Özdemir ve

·         Levent Özdilek gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

12-11-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar