Benim Adım Melek Kadriye (Hande Kaptan) kimdir?

Benim Adım Melek Kadriye (Hande Kaptan) kimdir?
Benim Adım Melek, Kadriye (Hande Kaptan) kimdir? Trt kanalının yeni dizisi Benim Adım Melek Kadriye karakteri özellikleri.

TRT 1 ekranlarının yeni sezonda seyircisi ile buluşmaya başlayan dizisi Benim Adım Melek, yepyeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kısa sürede başarısını kanıtlayan Benim Adım Melek dizisi en çok arananlar listesinde de yer almakta.

Başarılı senaryosu ve geniş kadrosu ile de dikkat çeken TRT kanalının dizisi Benim Adım Melek, oyuncuları arasında yer alan Hande Kaptan ise en çok merak edilenler arasında. Dizide Kadriye karakterine hayat veren Hande Kaptan, Benim Adım Melek'in ilgi gören isimleri arasında bulunmakta. Peki Benim Adım Melek dizisi Hande Kaptan kimdir? Benim Adım Melek Kadriye kimdir? Benim Adım Melek oyuncuları kimler? İşte ekranların yeni dizisi Benim Adım Melek ile ilgili merak edilen tüm ayrıntılar...

TRT ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde Hande Kaptan, dizide yer alan Mahmut'un eşi Kadriye rolünü canlandırması planlanıyor. Kadriye karakteri dizinin önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Şimdilerde ise Benim Adım Melek dizisi oyuncularına dahil olan Hande Kaptan en çok arananlar arasında bulunmakta. Peki Benim Adım Melek dizisi Hande Kaptan kimdir? İşte merak edilen sorunun yanıtı...

Nehir Erdoğan ve Kutsi Uğur Yücel Kaan Çakır Şerif Sezer ve Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu gibi oldukça başarılı isimlerin yer aldığı  Benim Adım Melek dizisinin çekimleri Gaziantep'te başlamış ve ancak daha sonra Urfa, Mardin ve İstanbul gibi illerimizde de devam etmişti.


Benim Adım Melek Hande Kaptan kimdir?

1985 yılında dünyaya gelen Hande Kaptan, Ankara doğumludur. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü'nde tamamlayan Hande Kaptan, ilk olarak 2010 yılında Kollama dizisinde rol alarak oyunculuk hayatına atılmıştır. Atv kanalında yayınlanan kadrosunda Amine Gülşe, Serdar Burak Şanal, Mehmet Mehmedof, Erhan Yazıcıoğlu, Oktay Gürsoy, Nihan Tarhan gibi isimlerinde kadrosunda yer aldığı İkisini de Sevdim dizisi ile ün kazanan Hande Kaptan, bir çok başarılı yapımda yer almıştır.

Hande Kaptan dizileri

Kollama

Şahane Damat

Yılların Öcü

Benim İçin Üzülme

Muhteşem Yüzyıl

Akasya Durağı

Benim Adım Melek

09-10-2019
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı ve beş yılını bilişim sektörüne .. devamı..
Yorumlar