Bennu Yıldırımlar o dizinin kadrosuna dahil oldu

Bennu Yıldırımlar o dizinin kadrosuna dahil oldu
Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Bennu Yıldırımlar yeniden ekrana geliyor. Ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar o dizinin kadrosuna dahil oldu. Bennu Yıldırımlar hangi dizide?

Ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar bu sezon ekranda olmayan isimlerdendi. Başarılı oyunculuğuyla ekranların aranan isimlerinden olan Yıldırımlar sezonun iddialı dizisine katıldı. Bennu Yıldırımlar Kanal D'de yayınlanan Medyapım imzalı Sadakatsiz dizisine konuk oyuncu olarak katılıyor. Sadakatsiz dizisi güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olmuştu. Sezon finalı yaklaşan Sadakatsiz dizisinde Bennu Yıldırımlar sürprizi yaşanacak. Bennu Yıldırımlar Sadakatsiz kadrosuna katıldı.

Sadakatsiz'de Bennu Yıldırımlar sürprizi

Kanal D'de çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosuna sürpriz bir karakterle Bennu Yıldırımlar dahil oluyor. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen'in başrolde olduğu Sadakatsiz'de Bennu Yıldırımlar konuk oyuncu olarak yer alacak. Bennu Yıldırımlar'ın Sadakatsiz'de yer alacağı haberi Medyapım sosyal medya hesabından da paylaşıldı. Medyapım resmi Twitter hesabından, "Sürprizlerimiz devam ediyor! Bennu Yıldırımlar konuk oyuncu olarak Sadakatsiz kadrosuna dahil oluyor! Sizce kim olarak katılıyor olacak?!..." notu paylaşıldı. Bennu Yıldırımlar'ın Sadakatsiz'de canlandıracağı karakter ise merak edilmeye başlandı.

Bennu Yıldırımlar hangi karakteri canlandıracak?

Sezonun iddialı dizisi Sadakatsiz'de sürprizler bitmiyor. Sezonu başarılı bir şekilde götüren Sadakatsiz dizisinin Haziran ayında sezon finali yapması bekleniyor. Sezon finali öncesinde ekranların sevilen ve başarılı isimlerinden Bennu Yıldırımlar sürprizi ise seyirciyi heyecanlandırdı. En son Fox Tv'de yayınlanan Kadın dizisinde yer alan Bennu Yıldırımlar güçlü oyunculuğu ile biliniyor. Heyecan dolu olaylarla sezona damga vuran Sadakatsiz dizisi kadrosunda da bir birinden başarılı isimler yer alıyor. Bennu Yıldırımlar'ın Sadakatsiz'e katılmasıyla gücüne güç katan dizinin yeni bölümleri de çok konuşulacak.

Bennu Yıldırımlar kimdir?

Usta oyuncu Bennu Yıldırımlar 22 Kasım 1969 doğumlu. 51 yaşında olan başarılı oyuncu Süper Baba, Yaprak Dökümü, Kadın ve Umutsuz Ev Kadınları dizilerindeki performansıyla akıllara kazınmıştı. Bir süredir ekranda olmayan Bennu Yıldırımlar Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Yıldırımlar 1995 yılında Bülent Emin Yarar ile evlendi.

10-05-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar