Berfu Yenenler'den takipçilerini eğlendiren paylaşım!

Berfu Yenenler'den takipçilerini eğlendiren paylaşım!
Berfu Yenenler'den takipçilerini eğlendiren paylaşım! Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, yaptığı eğlenceli paylaşımlar ile herkesin beğenisini kazandı.

Medya dünyasının eğleneceli çifti Berfu - Eser Yenenler, yeni bebeklerini kucaklarına almak için gün saymaya devam ediyor. Sık sık sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmaya devam eden Esen Yenenler ve Berfu Yenenler çifti, bu sefer de takipçilerinin gönlünü kazanmayı başardı. Berfu Yenenler'den takipçilerini eğlendiren paylaşım! Peki Berfu Yenenler'in son paylaşımı ne oldu? Berfu Yenenler'in bebeğinin cinsiyeti. Eser Yenenler kaç kilo. Berfu Yenenler'in bebeği oldu mu? İşte Berfu - Esen Yenenler çifti ile ilgili merakettiğiniz tüm detaylar.

2019 yılında dünya evine giren Eser Yenenler ve Berfu Yıldız, ilk kez anne olma heyecanını yaşamıştı. Kuzey adında bir oğlu dünyaya gelen Berfu Yenenler, geçtiğimiz aylarda ise ikinci kez anne olacağını duyurdu. Hamileliğinin 35. haftalarını geçiren Berfu Yenenler, ikinci kez erkek bebek dünyaya getireceğini de paylaşmıştı. Bol enerjisi ile sık sık sosyal medyadan karelerini paylaşan Berfu Yenenler, ikinci bebeklerine Mete ismini vereceklerini duyurdu. Sosyal medya hesapları üzerinde paylaştıkları eğlenceli paylaşımlar ile tüm dikkatleri üzerlerine toplayan Yenenler çifti, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. İşte Berfu Yenenler'in yeni paylaşımı;

Eğlenceli paylaşımları ile kendilerinden söz ettiren çift, bu seferde göbeklerine kase koyarak bisküvi yerken fotoğraf çekildiler. Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler'in kilona gönderme yaparak 'Ortak noktalarımız canını sıkıyormuş' dedi. Takipçilerinin ilgilsini üzerine toplayan paylaşım sayısız beğeni ve yorum aldı.

Geçtiğimiz günlerde ise, Berfu Yenenler eşi Eser Yenenler ile birlikte ayna karşısında verdikleri pozu 'Sonunda eşitlendik' notu ile sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. 

Berfu Yenenler kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen Berfu Yenenler, Kocaeli doğumludur. Eğitimini Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliğin'nde tamamlayan Berfu Yenenler, ailesinin isteği üzerine 2015 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması'na katılmıştır. Aynı yıl içerisinde Miss International Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmiştir.

Eser Yenenler kimdir?

1984 yılında dünyaya gelen Eser Yenenler, Bursa doğumludur. Eğitmini Marmara Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlayan Eser Yenenler, 2006 yılında BKM Mutfakta yer almıştır. Acun Medya öncülüğünde 3 Adam adı altında arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile bir program düzenlemiştir.

26-02-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar